KAMERA HD-TVI DS-2CE56D8T-ITME(2.8mm) – 1080p Hikv
642,94 zł
18 w magazynie
Opis
Przetwornik: Progressive Scan CMOS ; Wielkość matrycy: 2.1 Mpx ; Rozdzielczość: 1920 x 1080 – 1080p ; Zasięg oświetlacza IR: 20 m ; Kąt widzenia: 104 ° ; Zasilanie: PoC.af, 12 V DC ;





Informacje dodatkowe
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | DS-2CE56D8T-ITME(2.8mm) |
| Model | DS-2CE56D8T-ITME(2.8mm) |
| Rozdzielczość | 2 |
| Szerokość produktu | 8.26 |
| Wysokość produktu | 9.1 |
| Głębokość produktu | 6.83 |
| Waga produktu (g) | 350 |
| Typ kamery | czarno-biała, kolorowa, na podczerwień |
| Technologia | HD-TVI |
| Obudowa | kopułkowa (dome) |
| Klasa szczelności kamery | IP67 |
| Zasięg podczerwieni | 20 |
| Funkcje | automatyczna regulacja wzmocnienia (AGC), cyfrowa redukcja szumów (DNR), kompensacja światła z tyłu (BLC), szeroki zakres dynamiki (WDR) |
| Cechy dodatkowe | -40 – 60 °C, BNC, Odporna na warunki atmosferyczne, Przewodowy |
| Załączone wyposażenie | 0 |
| EAN (GTIN) | 6954273642105 |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.