Kamera BCS-EA15FSR3-G 4w1 5 Mpx STARLIGHT kolor w nocy
151,00 zł
54 w magazynie
Opis

Kamera typu eyeball 4w1 model BCS-EA15FSR3-G / BCS-EA1-5MSIR3-F-M-G marki BCS Line. Kamera 5Mpx obsługuje standardy takie jak HD-CVI/HD-TVI/AHD/ANALOG. Wyposażona jest w dobrej klasy przetwornik 1/2.7“ CMOS o rozdzielczości 2880 × 1620, który zapewnia obraz w bardzo dobrej jakości z wiernie oddanymi kolorami i małymi szumami przy braku oświetlenia. Posiada obiektyw stały o ogniskowej 2.8mm. Wyświetlanie obrazu: CVI: 25kl/s @ 5Mpx, 25/30 kl/s@4 Mpx, 25/30kl/s @ 1080p, AHD: 25/30 kl/s@4 Mpx, 25/30kl/s @ 1080p, TVI: 25/30 kl/s@4 Mpx, 25/30kl/s @ 1080p. Posiada wbudowany promiennik IR – do 30 metrów (z możliwością regulacji mocy świecenia), który umożliwia widzenie nawet w obszarze, gdzie oświetlenie jest słabe, bądź wcale dany obszar nie jest oświetlony. Promiennik korzysta z jednej diody nowej generacji o wydłużonym czasie świecenia do 50 000 godzin. Wbudowany mikrofon. Posiada funkcję AES, dzięki której kamera automatycznie dostosuje pracę urządzeń optycznych do aktualnych warunków oświetlenia. Ponadto funkcja AGC sprawia, że system dostosowuje jasność obrazu tak, aby kamera pracowała z optymalną dla niej wydajnością zachowując dobrą jakość obrazu. Funkcje BLC, zapewniają lepszy balans światła. Dzięki zastosowaniu technologii DWDR kamera ta pozwala na automatyczne przechwytywanie zarówno ciemnych i jasnych obszarów obrazu (poprawa widoczności i zwiększona czytelność obrazu) Posiada klasę szczelności IP67, która zapewnia o ochronie przed pyłami, czy zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Kolor obudowy: grafitowy lub biały.
STARLIGHT TO CZEGO, POTRZEBUJESZ W NOCY
Technologia Starlight to najwyższa półka jeżeli chodzi o jakość obrazu w nocy, ale i nie tylko. Specjalny przetwornik z minimalną czułością 0,001X luxa jest w stanie przechwycić obraz wraz z kolorem. Nawet wtedy, gdy większość zwykłych kamer do monitoringu przełącza się w tryb czarno-biały. Ponadto, gdyby porównać kamerę z technologią Starlight oraz standardową kamerę do monitoringu w warunkach dziennego oświetlenia. Ta pierwsza również przechwyci bardziej ostry i bogatszy w szczegóły obraz, ponieważ wysoka czułość na światło nadal będzie miała znaczenie za dnia, a funkcja szerokiego zakresu dynamiki WDR wyciągnie z materiału wideo nawet najmniejsze szczegóły.

Cechy główne:
- Rodzaj przetwornika: 1/2.7“ CMOS
- Ilość pikseli: 5Mpx,
- Rozdzielczość: 2880 × 1620,
- Ogniskowa obiektywu: 2.8mm,
- Zasięg promiennika IR: do 30 metrów,
- Diody IR: do 50 000 h świecenia – 1 dioda typu Array Leds,
- Funkcje: 3DNR, DWDR, AGC, AES, BLC,
- Wbudowany mikrofon,
- Klasa szczelności: IP67,
- Zasilanie: DC12V.
Specyfikacja Techniczna:
| System skanowania | Progressive Scan |
| System | HDCVI/AHD/TVI/ANALOG |
| Przetwornik | 1/2.7“ 5Mpx CMOS |
| Ilość pikseli | 2880 × 1620 |
| Wyjście wideo | Cyfrowe: HDCVI/AHD/TVI Analogowe: 1 V p-p, kompozytowe, BNC, 75 Ohm |
| Czułość | Kolor 0.005 Lux/F1.6 B/W: 0 Lux/F1.6 |
| Stosunek S/N | > 50dB (AGC wył.) |
| Balans bieli | (AWB) Auto/ręcznie |
| Obiektyw | 2.8mm F1.6 |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / DWDR |
| Migawka | Auto |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto/ręcznie |
| Redukcja szumów DNR | Wył./Wł. – regulacja |
| Funkcja dzień/noc | Mechaniczny filtr ICR |
| Promiennik podczerwieni | Zasięg do 30m – 1 dioda LED |
| Zasilanie | 12V DC (±10%) |
| Temperatura pracy | -30°C ~ +60°C |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Pobór mocy | Max. 3.2W |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Grafitowy/Szary |
| Łączność | Przewód |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Audio | Tak |
| Widoczność w nocy | do 30m |
| Obudowa | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 5Mpx |
| Technologia | AHD/HD-CVI/HD-TVI |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.