Kamera AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL szybkoobrotowa SD22204DB-GC – 1080p 2.7.. 11mm Dahua
1.078,00 zł
20 w magazynie
Opis
Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/2.8″ CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL
Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD) Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu
Dzięki zastosowanej technologii „Starlight”, kamerze wystarcza bardzo słabe oświetlenie do uzyskania wyraźnego kolorowego obrazu
| Standard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Przetwornik: | 1/2.8 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 – 1080p 1280 x 720 – 720p 704 x 576 – D1 |
| Obiektyw: | 2.7 … 11 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Zoom optyczny: | x 4 |
| Zoom cyfrowy: | x 16 |
| Oświetlacz IR: | Nie |
| Prędkość obrotu zależna od wartości ZOOM: | Tak |
| Zakres obrotu w poziomie: | 0 … 355 ° – Obrót głowicy jest ograniczony krańcówką |
| Zakres obrotu w pionie: | 0 ° … 90 ° |
| Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): |
|
| Prędkość obrotowa przy presetach: |
|
| Sterowanie: | Za pomocą interfejsu RS-485 Możliwość sterowania po kablu koncentrycznym za pomocą rejestratora |
| Protokoły: | Pelco-D, Pelco-P, DH-SD (auto wykrywanie) |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS : 1 Vpp 75 Ω |
| Audio: | Nie |
| Liczba presetów: | 300 |
| Ustawiane trasy ruchu: | 8 |
| Skanowanie w poziomie: | Tak |
| Parkowanie (Park action): | Nie |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Wybrane funkcje: |
|
| Menu ekranowe OSD: | Tak |
| Zasilanie: | 12 V DC / 750 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 9 W |
| Obudowa: | Speed Dome, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Wandaloodporna: | IK10 |
| Temperatura pracy : | -30 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.53 kg |
| Wymiary: | 122 x 89 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski |
| Producent / Marka: | Dahua |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor obudowy | Biały |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.