KAMERA HAC-HFW2802T-Z-A-3711 – 8.3 Mpx 3.7 … 11 mm – MOTOZOOM DAHUA
1.680,18 zł
100 w magazynie
Opis
KAMERA HAC-HFW2802T-Z-A-3711 – 8.3 Mpx 3.7 … 11 mm – MOTOZOOM DAHUA

Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/1.8″ CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS. Zmiany standardu dokonuje się za pomocą przełączników konfiguracyjnych.
Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD). Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu.
Kamera spełnia klasę szczelności IP67.

| Standard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Przetwornik: | 1/1.8 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 8 Mpx |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 – 8.3 Mpx @ 15 kl/s , 3072 x 2048 – 6 Mpx @ 20 kl/s , 2560 x 1440 – 3.7 Mpx @ 25 kl/s , 960 x 576 – 960H, PAL |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Obiektyw: | 3.7 … 11 mm – Motozoom |
| Kąt widzenia: |
|
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 65 dB |
| Zasięg oświetlacza IR: | 80 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Audio: |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Menu ekranowe OSD: | ![]() |
| Zasilanie: | 12 V DC / 1 A |
| Pobór mocy: | ≤ 12.5 W |
| Obudowa: | Compact, Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.79 kg |
| Wymiary: | 244 x 90 x 90 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |

Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie UE
- Producent: DAHUA
- Producent w EU: Nie
- Upoważniony przedstawiciel: Dahua Technology Poland
- Pełne dane przedstawiciela: Dahua Technology Poland Sp z o.o., Salsy 2, 02-823 Warszawa, Polska
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | Brak gwarancji |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.