Kamera kopułowa HAC-HFW2501TU-A-0360B-S2 Dahua, 4w1, 5Mpx, mikrofon, biała
349,00 zł
1 w magazynie
Opis
Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/2.7″ CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL. Zmiany standardu dokonuje się za pomocą przełączników konfiguracyjnych. Kamerom z serii „Starlight” wystarcza bardzo słabe oświetlenie do uzyskania wyraźnego kolorowego obrazu. Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD). Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu. Kamera spełnia klasę szczelności IP67.
| Standard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Przetwornik: | 1/2.7 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 5 Mpx |
| Rozdzielczość: |
|
| Obiektyw: | 3.6 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Zasięg oświetlacza IR: | 80 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL – 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | Nie |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 65 dB |
| Menu ekranowe OSD: | Tak |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 800 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 9.6 W |
| Obudowa: | Compact, Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.75 kg |
| Wymiary: | 245 x 90 x 90 mm |
| Producent / Marka: | Dahua |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Audio | Nie |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Obudowa | Tubowa |
| Technologia | AHD/HD-CVI/HD-TVI |
| Widoczność w nocy | do 80m |
| Rozdzielczość | 5Mpx |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.