Kamera 4w1 HAC-HFW1800TH-I8-0360B Dahua
337,00 zł
100 w magazynie
Opis
Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/2.7″ CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL. Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD) Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu. W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących impedancję, należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą. Zintegrowany uchwyt kamery 3-Axis, posiada regulację we wszystkich trzech płaszczyznach i umożliwia obrót kamery w dowolnym kierunku Zasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny) Kamera spełnia klasę szczelności IP67.
| Standard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Przetwornik: | 1/2.7 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 8.3 Mpx |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 – 8.3 Mpx @ HD-CVI @ 25 kl/s , 3840 x 2160 – 8.3 Mpx @ HD-CVI / HD-TVI / AHD @ 15 kl/s , 2592 x 1944 – 5 Mpx @ HD-CVI @ 20 kl/s , 2560 x 1440 – 3.7 Mpx @ HD-CVI @ 25 kl/s , 960 x 576 – 960H @ PAL @ 25 kl/s |
| Obiektyw: | 3.6 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Zasięg oświetlacza IR: | 80 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | Nie |
| Menu ekranowe OSD: | Menu OSD dostępne poprzez rejestrator Dahua |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 500 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 6 W |
| Obudowa: | Compact, Plastik + Metal |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.41 kg |
| Wymiary: | 241 x 91 x 90 mm |
| Producent / Marka: | Dahua |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Audio | Nie |
| Widoczność w nocy | do 80m |
| Obudowa | Tubowa |
| Rozdzielczość | 8Mpx |
| Technologia | AHD/HD-CVI/HD-TVI |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.