Kamera tubowa HAC-HFW1500TL-A-0360B-S2 Dahua, 4w1, 5 Mpx, mikrofon, biała,
159,00 zł
100 w magazynie
Opis
Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/2.7″ CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL. Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD) Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu. W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących impedancję, należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą. Zintegrowany uchwyt kamery 3-Axis, posiada regulację we wszystkich trzech płaszczyznach i umożliwia obrót kamery w dowolnym kierunku. Zasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny) Uwaga! Kamera domyślnie jest ustawiona w standardzie HD-CVI. Do zmiany standardu kamery wymagany jest kontroler PFM820, dostępny osobno. Kamera spełnia klasę szczelności IP67.
| Standard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Przetwornik: | 1/2.7 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 5 Mpx |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1620 – 5 Mpx tylko HD-CVI , 2560 x 1440 – 3.7 Mpx , 1920 x 1080 – 1080p tylko HD-CVI 960 x 576 – 960H |
| Obiektyw: | 3.6 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Zasięg oświetlacza IR: | 80 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | Wbudowany mikrofon, tylko HD-CVI |
| Menu ekranowe OSD: | Tak |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 430 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 5.2 W |
| Obudowa: | Compact, Plastik + Metal |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.28 kg |
| Wymiary: | 199 x 80 x 76 mm |
| Producent / Marka: | Dahua |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Audio | Tak |
| Widoczność w nocy | do 80m |
| Obudowa | Tubowa |
| Rozdzielczość | 5Mpx |
| Technologia | AHD/HD-CVI/HD-TVI |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.