Kamera AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1200TH-I8-A-0360B-S6 – 1080p 3.6mm Dahua
229,00 zł
20 w magazynie
Opis
Kamera megapikselowa z przetwornikiem Progressive scan CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS
Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD) Dzięki temu możliwa jest transmisja obrazów o rozdzielczości HD na odległości nawet 500 m z zachowaniem niskich kosztów instalacji Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu
W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących impedancję, należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą
Zintegrowany uchwyt kamery 3-Axis, posiada regulację we wszystkich trzech płaszczyznach i umożliwia obrót kamery w dowolnym kierunku Zasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny) Kamera spełnia klasę szczelności IP67
| Standard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Przetwornik: | Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 – 1080p , 960 x 576 – 960H |
| Obiektyw: | 3.6 mm |
| Kąt widzenia: | 83 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 80 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: |
|
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 65 dB |
| Menu ekranowe OSD: | Tak |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 410 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 4.9 W |
| Obudowa: | Compact, Plastik + Metal |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.41 kg |
| Wymiary: | 91 x 90 x 241 mm |
| Producent / Marka: | Dahua |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor obudowy | Biały |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.