Kamera Analog HD 2Mpx DH-HAC-HFW1200T-0280B-BLACK Dahua
316,99 zł
100 w magazynie
Opis
Kamera Analog HD 2Mpx DH-HAC-HFW1200T-0280B-BLACK Dahua

Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/2.7″ CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL.
Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD). Dzięki temu możliwa jest transmisja obrazów o rozdzielczości HD na odległości nawet 500 m z zachowaniem niskich kosztów instalacji. Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu.
W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą.
Uwaga! Kamera domyślnie jest ustawiona w standardzie HD-CVI. Do zmiany standardu kamery wymagany jest kontroler PFM820, dostępny osobno.
Zintegrowany uchwyt kamery 3-Axis, posiada regulację we wszystkich trzech płaszczyznach i umożliwia obrót kamery w dowolnym kierunku. Zasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny). Kamera spełnia klasę szczelności IP67.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA URZĄDZENIA:
| Standard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Przetwornik: | 1/2.7 ” CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 – 1080p 1280 x 720 – 720p 960 x 576 – 960H |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Zasięg oświetlacza IR: | 20 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, 1 Vpp / 75 Ω |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 65 dB |
| Menu ekranowe OSD: | ![]() |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 270 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 3.2 W |
| Obudowa: | Compact, Metalowa |
| Kolor: | Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.36 kg |
| Wymiary: | Ø 73 x 176 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |

Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie UE
- Producent: DAHUA
- Producent w EU: Nie
- Upoważniony przedstawiciel: Dahua Technology Poland
- Pełne dane przedstawiciela: Dahua Technology Poland Sp z o.o., Salsy 2, 02-823 Warszawa, Polska
Informacje dodatkowe
| Waga | 390 kg |
|---|---|
| Gwarancja | Gwarancja 24 miesięce |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.