KAMERA HAC-HDW2802T-Z-A-3711 – 8.3 Mpx 3.7 … 11 mm – MOTOZOOM DAHUA
1.629,75 zł
100 w magazynie
Opis
KAMERA HAC-HDW2802T-Z-A-3711 – 8.3 Mpx 3.7 … 11 mm – MOTOZOOM DAHUA

Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/1.8″ CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL. Zmiany standardu dokonuje się za pomocą przełączników konfiguracyjnych.
Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD). Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu.
Kamerom z serii „Starlight” wystarcza bardzo słabe oświetlenie do uzyskania wyraźnego kolorowego obrazu. W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą. Zastosowany obiektyw motozoom z ogniskową 3.7 … 11 mm pozwala na zdalną regulację kąta widzenia.
Kamera spełnia klasę szczelności IP67.

| Standard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Przetwornik: | 1/1.8 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 8 Mpx |
| Rozdzielczość: |
|
| Obiektyw: | 3.7 … 11 mm – Motozoom |
| Kąt widzenia: |
|
| Zasięg oświetlacza IR: | 60 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS – 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: |
|
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 65 dB |
| Wybrane funkcje: |
|
| Menu ekranowe OSD: | Menu OSD dostępne poprzez rejestrator DAHUA |
| Zasilanie: | 12 V DC / 800 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 9.5 W |
| Obudowa: | Dome, Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | ![]() |
| Temperatura pracy : | -30 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.61 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 107 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |

Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie UE
- Producent: DAHUA
- Producent w EU: Nie
- Upoważniony przedstawiciel: Dahua Technology Poland
- Pełne dane przedstawiciela: Dahua Technology Poland Sp z o.o., Salsy 2, 02-823 Warszawa, Polska
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | Brak gwarancji |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.