Kamera HAC-HDW2802T-A-0280B – 8.3 Mpx, 4K UHD 2.8 mm Dahua
958,17 zł
100 w magazynie
Opis
KAMERA HAC-HDW2802T-A-0280B – 8.3 Mpx, 4K UHD 2.8 mm DAHUA

Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/1.8″ CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL.
Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD). Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu.
Uwaga! Kamera domyślnie jest ustawiona w standardzie HD-CVI. Zmiany standardu dokonuje się za pomocą przełączników konfiguracyjnych.
Kamerom z serii „Starlight” wystarcza bardzo słabe oświetlenie do uzyskania wyraźnego kolorowego obrazu. W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą.

| Standard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Przetwornik: | 1/1.8 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 8.3 Mpx |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 – 8.3 Mpx, 4K UHD @ 15 kl/s , 3072 x 2048 – 6.3 @ 20 kl/s , 2592 x 1944 – 5 Mpx , 2560 x 1440 – 3.7 Mpx @ 25 kl/s , 960 x 576 – 960H, PAL |
| Współpraca z oświetlaczem IR: | ICR – Mechaniczny filtr podczerwieni |
| Zasięg oświetlacza IR: | 50 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 65 dB |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Menu ekranowe OSD: | Menu OSD dostępne poprzez rejestrator DAHUA |
| Zasilanie: | 12 V DC / 670 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 8 W |
| Obudowa: | Dome, Aluminium |
| Kolor: | Biały |
| Wandaloodporna: | ![]() |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.51 kg |
| Wymiary: | Ø 106 x 99 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, portugalski, rosyjski, włoski |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |

Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie UE
- Producent: DAHUA
- Producent w EU: Nie
- Upoważniony przedstawiciel: Dahua Technology Poland
- Pełne dane przedstawiciela: Dahua Technology Poland Sp z o.o., Salsy 2, 02-823 Warszawa, Polska
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | Brak gwarancji |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.