Kamera 4w1 HAC-HDW1500TRQ-0280B-S2 Dahua 5 Mpx
109,00 zł
12 w magazynie
Opis
Kamera 4w1 HAC-HDW1500TRQ-0280B-S2 Dahua 5 Mpx
DH-HAC-HDW1500TRQ to plastikowa kamera Quick-to-install, przeznaczona do instalacji w systemach wizyjnych opartych o technologię Analog HD. Urządzenie wchodzi skład innowacyjnej serii Lite marki Dahua, które głównym zadaniem jest prowadzenie rejestracji z miejsca i obiektu objętego całodobowym monitoringiem. Kamera wyposażona została w nowoczesny przetwornik obrazu 1/2.7″ 5MP Progressive Scan CMOS, który umożliwia przechwytywanie nagrań wideo w rozdzielczości 5Mpx (16:9). Liczne dostępne funkcje korekty, w tym DWDR, 2DNR, zapewniają bardzo dobrą jakoś otrzymywanego obrazu. System optyczny kamery tworzy nowoczesny obiektyw o ogniskowej 2.8mm, a dzięki wbudowanemu oświetlaczowi podczerwieni o zasięgu 25m, gwarantuje prowadzenie całodobowego monitoringu.
Kamera kopułkowa 5Mpx Dahua IR 25m Starlight
|
Funkcje kamery:
|

Specyfikacja techniczna:
| Standard: | HD-CVI, HD-TVI, AHD, CVBS |
| Przetwornik: | 1/2.7 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 5 Mpx |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1620 – 5 Mpx, tylko HD-CVI , 2560 x 1440 – 3.7 Mpx , 1920 x 1080 – 1080p, tylko HD-CVI 960 x 576 – 960H, PAL |
| Zasięg oświetlacza IR: | 25 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | Nie |
| Wybrane funkcje: |
|
| Menu ekranowe OSD: | Menu OSD dostępne poprzez rejestrator Dahua |
| Zasilanie: | 12 V DC / 250 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 3 W |
| Obudowa: | Dome, Plastikowa |
| Klasa szczelności: | IP50 |
| Kolor: | Biały |
| Wandaloodporna: | Nie |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 50 °C |
| Waga: | 0.16 kg |
| Wymiary: | Ø 97 x 93 mm |
| Producent / Marka: | Dahua |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Audio | Nie |
| Widoczność w nocy | do 20m |
| Obudowa | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 5Mpx |
| Technologia | AHD/HD-CVI/HD-TVI |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.