Kamera Analog HD 2Mpx DH-HAC-HDW1200T-Z-2712 Dahua
589,17 zł
1 w magazynie
Opis
Kamera Analog HD 2Mpx DH-HAC-HDW1200T-Z-2712 Dahua

Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/2.7″ CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL. Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości 1080p. Dzięki temu możliwa jest transmisja obrazów o rozdzielczości HD na odległości nawet 500 m z zachowaniem niskich kosztów instalacji. Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu.
W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą. Ustawienie kamery w trybie PAL pozwala na uzyskanie obrazu w rozdzielczości 960H.
Uwaga! Kamera domyślnie jest ustawiona w standardzie HD-CVI. Do zmiany standardu kamery wymagany jest kontroler PFM820, dostępny osobno.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA KAMERY:
| Standard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Przetwornik: | 1/2.7 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: |
|
| Współpraca z oświetlaczem IR: | ICR – Mechaniczny filtr podczerwieni |
| Wyjście wideo: | 1 Vpp 75 Ω, AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS – Do zmiany standardu, w którym pracuje kamera, wymagany jest kontroler PFM820 |
| Menu ekranowe OSD: | Menu OSD dostępne poprzez rejestrator DAHUA |
| Obiektyw: | 2.7 … 12 mm – Motozoom, Kamera nie posiada funkcji autofocus |
| Kąt widzenia: |
|
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 65 dB |
| Zasięg oświetlacza IR: | 60 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 270 mA |
| Obudowa: | Dome, Metalowa |
| Wandaloodporna: | ![]() |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.58 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 104 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |

Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie UE
- Producent: DAHUA
- Producent w EU: Nie
- Upoważniony przedstawiciel: Dahua Technology Poland
- Pełne dane przedstawiciela: Dahua Technology Poland Sp z o.o., Salsy 2, 02-823 Warszawa, Polska
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | Gwarancja 36 miesięcy |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.