Kamera Analog HD Cooper 2Mpx DH-HAC-B1A21-0360B Dahua
216,48 zł
100 w magazynie
Opis
Kamera Analog HD Cooper 2Mpx DH-HAC-B1A21-0360B Dahua

Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/2.7″ CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL. Produkt serii DAHUA Cooper został zaprojektowany z myślą o maksymalnym obniżeniu kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości oraz prostoty obsługi.
Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 5 Mpx (AHD) / max. 8 Mpx (HD-CVI / HD-TVI). Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu.
W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą.
Uwaga! Kamera domyślnie jest ustawiona w standardzie HD-CVI. Zmiany standardu można dokonać za pomocą rejestratora – wchodząc w menu OSD kamery, lub przy pomocy kontrolera PFM820.
Kamera spełnia klasę szczelności IP67. Zintegrowany uchwyt kamery 3-Axis, posiada regulację we wszystkich trzech płaszczyznach i umożliwia obrót kamery w dowolnym kierunku.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA URZĄDZENIA:
| Standard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Przetwornik: | 1/2.7 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 – 1080p 1280 x 720 – 720p 960 x 576 – 960H, PAL |
| Obiektyw: | 3.6 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Zasięg oświetlacza IR: | 20 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, 1 Vpp / 75 Ω |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 65 dB |
| Menu ekranowe OSD: | Menu OSD dostępne poprzez rejestrator DAHUA |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 220 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 2.7 W |
| Obudowa: | Compact, Plastik |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.14 kg |
| Wymiary: | 149 x 70 x 70 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |

Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie UE
- Producent: DAHUA
- Producent w EU: Nie
- Upoważniony przedstawiciel: Dahua Technology Poland
- Pełne dane przedstawiciela: Dahua Technology Poland Sp z o.o., Salsy 2, 02-823 Warszawa, Polska
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | Gwarancja 36 miesięcy |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.