KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE76U0T-LMF(2.8MM) – 8.3Mpx 4K UHD Hikvision
298,00 zł
100 w magazynie
Opis
Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K) Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu.
W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących impedancję, należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą.
Urządzenie zostało wyposażone w technologię Smart Hybrid Light / ColorVu, dzięki której użytkownik ma do wyboru tryb światła białego i tryb IR (podczerwieni) Gdy Smart Hybrid Light / ColorVu jest aktywny, białe światło włączy się automatycznie dopiero w momencie wykrycia obiektu w monitorowanym obszarze, co skutecznie poprawia jakość obrazu.
| Standard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Rozdzielczość: |
|
| Przetwornik: | Progressive Scan CMOS |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 20 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 108 ° |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | Nie |
| Wybrane funkcje: |
|
| Menu ekranowe OSD: | Tak |
| Zasilanie: | 12 V DC / 380 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 4.6 W |
| Obudowa: | Dome, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | Nie |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.31 kg |
| Wymiary: | Ø 85 x 80 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327800987 |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Kolor obudowy | Biały |
| Audio | Nie |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Łączność | Przewód |
| Widoczność w nocy | do 30m |
| Obudowa | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 8Mpx |
| Technologia | AHD/HD-CVI/HD-TVI |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.