Kamera AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE76D0T-ITPF(2.8MM)(C) Hikvision
140,00 zł
100 w magazynie
Opis
Zawartość produktu:
W zestawie z kamerą DS-2CE76D0T-ITPF(2.8MM)(C) znajdują się również użyteczne instrukcje oraz akcesoria montażowe przyspieszające cały proces montowania kamery.
Zawartość zestawu:
- 1x kopułowa kamera DS-2CE76D0T-ITPF(2.8MM)(C)
- Dokumentacja – Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, regulacje
- Szablon – Niewielkiej wielkości szablon z otworami montażowymi kamery
- Wkręty i kołki montażowe – Wszystko czego potrzebujesz do zamontowania kamery
- Zestaw uszczelniający – Komplet akcesoriów do zabezpieczenia złącz kamery przed wilgocią
Produkty Hikvision to urządzenia stawiające na łatwość obsługi, dosłownie każdy poradzi sobie z ich montażem i konfiguracją dzięki instrukcjom w zestawie.
Główne funkcje:
- D-WDR – Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
- 2D-DNR – Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
- EXIR – technologia wysoko efektywnych diod podczerwieni.
- AGC – Automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu
- BLC – kompensacja światła wstecznego (tła)
- HLC – Kompensacja silnego światła (punktowego)
- ICR – Mechaniczny filtr podczerwieni
- Automatyczny balans bieli
- Mirror – Odbicie lustrzane obrazu
- Sharpness – Wyostrzanie konturów obrazu
Obraz wysokiej jakościŚwiatłoczuła matryca oraz wysokiej jakości przetwornik w połączeniu z zaawansowaną optyką dostarczają obraz o wysokiej jakości oraz doskonałej ostrości. Urządzenie rejestruje w rozdzielczości 2Mpx. Gwarantuje, że nawet najmniejszy szczegół zostanie uchwycony na materiale filmowym.
|
![]() |
Konstrukcja IP67 odporna na warunki atmosferyczneTaka obudowa chroni DS-2CE76D0T-ITPF(2.8MM)(C) przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak kurz, brud czy wilgoć, co jest szczególnie ważne w środowiskach przemysłowych lub w miejscach o dużym zapyleniu. Kamery z obudową IP67 można instalować w różnorodnych lokalizacjach, od przemysłowych po morskie, nie martwiąc się o ich uszkodzenie przez czynniki środowiskowe. |
![]() |
Automatyczny tryb dzień/nocPrzystosowana do pracy w każdych warunkach oświetleniowych z widocznością do 20m nawet w całkowitych ciemnościach. Dodatkowo czujnik Dzień/Noc przełącza tryb wizji automatycznie na podstawie ilości światła docierającego do obiektywu. |
![]() |
Szeroki zakres dynamiki – Czyli wysoka jakość w trudnych warunkach
Funkcja WDR (Wide Dynamic Range), czyli Szeroki Zakres Dynamiki, w DS-2CE76D0T-ITPF(2.8MM)(C) jest technologią poprawiającą jakość obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych, szczególnie gdy występują jednocześnie bardzo jasne i bardzo ciemne obszary w polu widzenia kamery. Kluczowe aspekty funkcji WDR to:
- Zrównoważenie ekspozycji: WDR pomaga uzyskać wyraźny obraz w sytuacjach, gdzie występuje silne podświetlenie lub niedoświetlenie, na przykład przy filmowaniu z wnętrza budynku z widokiem na jasno oświetlone zewnętrze.
- Zachowanie szczegółów: Dzięki WDR, kamery mogą lepiej uchwycić szczegóły w ciemnych i jasnych częściach obrazu. Pozwala to na wyraźne rozpoznanie twarzy, numerów rejestracyjnych pojazdów i innych istotnych elementów, które mogłyby być niewidoczne w standardowych warunkach.
- Technologia przetwarzania obrazu: WDR osiąga swoje efekty poprzez szybkie przełączanie między różnymi poziomami ekspozycji lub przez łączenie kilku obrazów wykonanych z różnymi ustawieniami ekspozycji, aby stworzyć jeden, zrównoważony obraz.
- Użyteczność w monitoringu bezpieczeństwa: Funkcja ta jest szczególnie ważna w systemach monitoringu bezpieczeństwa, gdzie ważne jest, aby uzyskać wyraźne obrazy w różnorodnych warunkach oświetleniowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Specyfikacja techniczna:
| Standard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Przetwornik: | Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: |
|
| Zasięg oświetlacza IR: | 20 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Współpraca z oświetlaczem IR: | ICR – Mechaniczny filtr podczerwieni |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Wybrane funkcje: |
|
| Menu ekranowe OSD: | Menu OSD dostępne poprzez rejestrator |
| Zasilanie: | 12 V DC / 190 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 2.2 W |
| Obudowa: | Dome, Plastikowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | Nie |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.14 kg |
| Wymiary: | Ø 85 x 79 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300613699 |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Widoczność w nocy | do 20m |
| Obudowa | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2Mpx |
| Technologia | AHD/HD-CVI/HD-TVI |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.