KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE72HFT-F28(2.8MM) ColorVu – 5Mpx Hikvision
406,00 zł
100 w magazynie
Opis
Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD) Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu.
W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących impedancję, należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą.
Kamera serii ColorVu nie posiada trybu czarno-białego Dzięki wyposażeniu kamery w bardzo czuły przetwornik oraz oświetlacz LED emitujący widzialne światło w kolorze białym, urządzenie pozwala na uzyskanie wyraźnego, kolorowego obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.
| Standard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1944 – 5 Mpx @ AHD / HD-TVI, 20 kl/s , 2560 x 1440 – 4 Mpx @ AHD / HD-TVI / HD-CVI @ 25 kl/s , 1920 x 1080 – 1080p @ HD-TVI, 25 kl/s 960 x 576 – 960H @ CVBS |
| Przetwornik: | Progressive Scan CMOS |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 20 m |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 100 ° |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, 1 Vpp / 75 Ω |
| Wybrane funkcje: |
|
| Menu ekranowe OSD: | Menu OSD dostępne poprzez rejestrator Hikvision HD-TVI |
| Zasilanie: | 12 V DC / 290 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 3.5 W |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Obudowa: | Dome, Metal + Plastik |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | Nie |
| Waga: | 0.36 kg |
| Wymiary: | Ø 110 x 86 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300613800 |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Kolor obudowy | Biały |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Łączność | Przewód |
| Obudowa | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 5Mpx |
| Technologia | AHD/HD-CVI/HD-TVI |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.