KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE56D0T-IRPF(2
294,84 zł
3 w magazynie
Opis
Przetwornik: Progressive Scan CMOS ; Wielkość matrycy: 2.1 Mpx ; Rozdzielczość: 1920 x 1080 ; Zasięg oświetlacza IR: 20 m ; Kąt widzenia: 106 ° ;






Informacje dodatkowe
| Waga | 0,126 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | DS-2CE56D0T-IRPF(2.8mm) |
| Marka | hikvision |
| Model | DS-2CE56D0T-IRPF(2.8mm) |
| Rozdzielczość | 2 |
| Wysokość produktu | 70.1 |
| Waga produktu (g) | 130 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.126 |
| Typ kamery | kolorowa, na podczerwień |
| Technologia | AHD, ANALOG, CVBS, HD-CVI, HD-TVI |
| Obudowa | kopułkowa (dome) |
| Czułość | 0.01 |
| Obiektyw | stałoogniskowy |
| Klasa szczelności kamery | brak |
| Zasięg podczerwieni | 30 |
| Funkcje | automatyczna elektroniczna migawka (AES), automatyczna regulacja wzmocnienia (AGC), automatyczny balans bieli (AWB), cyfrowa redukcja szumów (DNR), cyfrowy stabilizator obrazu (DIS), kompensacja światła z tyłu (BLC) |
| Cechy dodatkowe | Przewodowa |
| Załączone wyposażenie | Elementy montażowe |
| EAN (GTIN) | 6954273694111 |














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.