Kamera AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE19H8T-AIT3ZF 2.7-13.5MM 5 Mpx 2.7-13.5 mm motozoom Hikvision
670,00 zł
100 w magazynie
Opis
Kamera megapikselowa z przetwornikiem Progressive scan CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL. Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD). Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu. Zmiana standardu AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL odbywa się poprzez przytrzymanie przycisku przez ok. 5 s. Kamera spełnia klasę szczelności IP67.
Specyfikacja techniczna:
| Standard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Przetwornik: | Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 5 Mpx |
| Rozdzielczość: |
|
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Obiektyw: | 2.7 … 13.5 mm – Motozoom, AutoFocus |
| Kąt widzenia: |
|
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 65 dB |
| Zasięg oświetlacza IR: | 80 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Audio: | Nie |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | ≤ 10.5 W |
| Obudowa: | Compact, Metal + Plastik |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.94 kg |
| Wymiary: | 255 x 85 x 92 mm |
| SAP Code: | 300510478 |
| Producent / Marka: | Hikvision |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Audio | Nie |
| Widoczność w nocy | do 80m |
| Obudowa | Tubowa |
| Rozdzielczość | 5Mpx |
| Technologia | AHD/HD-CVI/HD-TVI |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.