KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL DS-2CE16K0T-LFS(2.8MM) Smart Hybrid Light – 5Mpx Hikvision
206,00 zł
100 w magazynie
Opis
Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K) Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu
W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących impedancję, należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą.
Zintegrowany uchwyt kamery 3-Axis, posiada regulację we wszystkich trzech płaszczyznach i umożliwia obrót kamery w dowolnym kierunku Kamera spełnia klasę szczelności IP67.
Zmiana standardu AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL odbywa się poprzez przytrzymanie przycisku przez ok. 5 s.
Urządzenie zostało wyposażone w technologię Smart Hybrid Light / ColorVu, dzięki której użytkownik ma do wyboru tryb światła białego i tryb IR (podczerwieni) Gdy Smart Hybrid Light / ColorVu jest aktywny, białe światło włączy się automatycznie dopiero w momencie wykrycia obiektu w monitorowanym obszarze, co skutecznie poprawia jakość obrazu.
| Standard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Rozdzielczość: |
|
| Przetwornik: | Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 105 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 20 m |
| Audio: |
|
| Wyjście wideo: | 1 Vpp / 75 Ω – AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, Gniazdo BNC |
| Menu ekranowe OSD: | Tak |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 280 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 3.3 W |
| Obudowa: | Compact, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.27 kg |
| Wymiary: | Ø 70 x 138 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300513692 |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Kolor obudowy | Biały |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Łączność | Przewód |
| Widoczność w nocy | do 30m |
| Obudowa | Tubowa |
| Rozdzielczość | 5Mpx |
| Technologia | IP |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.