Kamera HD-CVI DS-2CE16H0T-ITF(2.8MM)(C) – 5 Mpx Hikvision
344,40 zł
100 w magazynie
Opis
Kamera HD-CVI DS-2CE16H0T-ITF(2.8MM)(C) – 5 Mpx Hikvision

Kamera megapikselowa z przetwornikiem Progressive scan CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL. Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD). Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu. Zmiana standardu AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL odbywa się poprzez przytrzymanie przycisku przez ok. 5 s.
W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących impedancję, należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą.
Zintegrowany uchwyt kamery 3-Axis, posiada regulację we wszystkich trzech płaszczyznach i umożliwia obrót kamery w dowolnym kierunku. Kamera spełnia klasę szczelności IP67.

Specyfikacja techniczna:
| Standard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Przetwornik: | Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 5 Mpx |
| Rozdzielczość: |
|
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Wyjście wideo: | 1 Vpp / 75 Ω – AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, Gniazdo BNC |
| Audio: | ![]() |
| Menu ekranowe OSD: | ![]() |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 360 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 4.3 W |
| Obudowa: | Compact, Metalowa |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.26 kg |
| Wymiary: | 139 x 58 x 61 mm |
| Obsługiwane języki: | angielski |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300512117 |
| Gwarancja: | 3 lata |

Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie UE
- Producent: HIKVISION
- Producent w UE: Nie
- Upoważniony przedstawiciel: Delta-Opti
- Pełne dane przedstawiciela: DELTA-OPTI, Graniczna 10, 60-713 Poznań, Polska
Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie UE
- Producent: HIKVISION
- Producent w EU: Nie
- Upoważniony przedstawiciel: Delta-Opti
- Pełne dane przedstawiciela: DELTA-OPTI, Graniczna 10, 60-713 Poznań, Polska
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | Brak gwarancji |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.