Kamera HD-CVI DS-2CE16D0T-IRPF(2.8MM)(C) – 1080p Hikvision
252,15 zł
100 w magazynie
Opis
Kamera HD-CVI DS-2CE16D0T-IRPF(2.8MM)(C) – 1080p Hikvision

Kamera megapikselowa z przetwornikiem Progressive scan CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL. Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K). Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu.
W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących impedancję, należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą.
Zintegrowany uchwyt kamery 3-Axis, posiada regulację we wszystkich trzech płaszczyznach i umożliwia obrót kamery w dowolnym kierunku. Kamera spełnia klasę szczelności IP67. Zmiana standardu AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL odbywa się poprzez przytrzymanie przycisku przez ok. 5 s.

Specyfikacja techniczna:
| Standard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Przetwornik: | Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 – 1080p @ AHD / HD-CVI / HD-TVI 960 x 576 @ PAL |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Zasięg oświetlacza IR: | 20 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Wyjście wideo: | 1 Vpp / 75 Ω – AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, Gniazdo BNC |
| Menu ekranowe OSD: | ![]() |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 180 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 2.2 W |
| Obudowa: | Compact, Plastikowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.15 kg |
| Wymiary: | Ø 70 x 138 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300511945 |

Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie UE
- Producent: HIKVISION
- Producent w UE: Nie
- Upoważniony przedstawiciel: Delta-Opti
- Pełne dane przedstawiciela: DELTA-OPTI, Graniczna 10, 60-713 Poznań, Polska
Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie UE
- Producent: HIKVISION
- Producent w EU: Nie
- Upoważniony przedstawiciel: Delta-Opti
- Pełne dane przedstawiciela: DELTA-OPTI, Graniczna 10, 60-713 Poznań, Polska
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | Brak gwarancji |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.