KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H50V2-28W 2Mp
220,34 zł
16 w magazynie
Opis
Przetwornik: 1/2.7 ” Progressive Scan CMOS ; Rozdzielczość: 2592 x 1944 – 5 Mpx – AHD / HD-TVI, 2560 z 1440 – 3.7 Mpx @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, ; Zasięg oświetlacza IR: 20 m ; Kąt widzenia: 95 ° ; Zasilanie: 12 V DC ;





Informacje dodatkowe
| Waga | 0,29 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | APTI-H50V2-28W |
| Marka | apti, inna |
| Model | APTI-H50V2-28W |
| Rozdzielczość | 5 |
| Waga produktu (g) | 336 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.29 |
| Typ kamery | kolorowa |
| Technologia | AHD, ANALOG, CVBS, HD-CVI, HD-TVI |
| Obudowa | kopułkowa (dome) |
| Rozmiar przetwornika | inny |
| Czułość | 1 |
| Obiektyw | stałoogniskowy |
| Klasa szczelności kamery | IP66 |
| Zasięg podczerwieni | 20 |
| Funkcje | automatyczna regulacja wzmocnienia (AGC), automatyczny balans bieli (AWB), cyfrowa redukcja szumów (DNR), kompensacja światła z tyłu (BLC), szeroki zakres dynamiki (WDR) |
| EAN (GTIN) | 5902887054242 |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.