DS-2AE4225TI-D(E) – kamera Analog HD 2Mpx Hikvision
3.200,00 zł
100 w magazynie
Opis
Kamera Szybkoobrotowa HD-CVI DS-2AE4225TI-D(E) – 1080p 4.8… 20 mm Hikvision

Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/2.8″ CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL. Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD). Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu.
Specyfikacja techniczna:
| Standard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Przetwornik: | 1/2.8 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 – 1080p 960 x 576 – PAL |
| Zasięg oświetlacza IR: | 100 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Obiektyw: | 4.8 … 120 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Zoom optyczny: | x 25 |
| Zoom cyfrowy: | x 16 |
| Prędkość obrotu zależna od wartości ZOOM: | ![]() |
| Zakres obrotu w poziomie: | 360 ° ciągły |
| Zakres obrotu w pionie: | -15 ° … 90 ° |
| Prędkość obrotowa przy presetach: |
|
| Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): |
|
| Sterowanie: |
|
| Protokoły: | Pelco-D, Pelco-P |
| Wyjście wideo: | 1 Vpp / 75 Ω, AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Liczba presetów: | 256 |
| Ustawiane trasy ruchu: | 10 |
| Skanowanie w poziomie: | ![]() |
| Parkowanie (Park action): | Wywołanie ustawionej funkcji (trasy, skanowania, itp.) po określonym czasie bezczynności |
| Wybrane funkcje: |
|
| Menu ekranowe OSD: | ![]() |
| Wandaloodporna: | ![]() |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Pobór mocy: | ≤ 20 W |
| Obudowa: | Speed Dome, Metal + Plastik |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Temperatura pracy : | -30 °C … 65 °C |
| Waga: |
|
| Wymiary: |
|
| Obsługiwane języki: | angielski |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301205267 |

Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie UE
- Producent: HIKVISION
- Producent w UE: Nie
- Upoważniony przedstawiciel: Delta-Opti
- Pełne dane przedstawiciela: DELTA-OPTI, Graniczna 10, 60-713 Poznań, Polska
Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie UE
- Producent: HIKVISION
- Producent w EU: Nie
- Upoważniony przedstawiciel: Delta-Opti
- Pełne dane przedstawiciela: DELTA-OPTI, Graniczna 10, 60-713 Poznań, Polska
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | Brak gwarancji |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.