Kamera AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS HAC-HFW1200CL-IL-A-0360B-S6 – 1080p 3.6mm Dahua
188,00 zł
100 w magazynie
Opis
Cechy główne:
|
![]() |
Kamera megapikselowa z przetwornikiem Progressive scan CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL. Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K UHD). Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu.
Specyfikacja techniczna:
| Standard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Przetwornik: | Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 2.1 Mpx |
| Rozdzielczość: |
|
| Obiektyw: | 3.6 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Zasięg oświetlacza IR: | 20 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 20 m |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 ? |
| Audio: |
|
| Menu ekranowe OSD: | Menu OSD dostępne poprzez rejestrator Dahua |
| Wybrane funkcje: |
|
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Zasilanie: | 12 V DC / 220 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 2.6 W |
| Obudowa: | Compact, Plastik |
| Wandaloodporna: | Nie |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.18 kg |
| Wymiary: | 163 x 70 x 70 mm |
| Producent / Marka: | Dahua |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Widoczność w nocy | do 20m |
| Obudowa | Tubowa |
| Rozdzielczość | 2Mpx |
| Technologia | AHD/HD-CVI/HD-TVI |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.