Kamera 8MP 4K IP zewnętrzna kamera H.265 Onvif Poe
319,00 zł
1 w magazynie
Opis

Uwaga kamera w niższej cenie, nowa pełnowartościowe z wystawki sklepowej! brak możliwości zwrotu!
Główne cechy:
- Przetwornik 1/2.3”4K SONY
- Kodowanie H.265 & MJPEG
- Obsługa trzech strumienia kodowania
- 15 kl./sek@4K 8MPx 3840×2160
- Cyfrowa redukcja szumów 3DNR
- Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
- Promiennik podczerwieni o zasięgu do 40m
- Wbudowany WEB Server, zgodność z NVR, CMS(PSS/DSS) & DMSS
- Obudowa wandaloodporna wewnętrzna / zewnętrzna
- Obiektyw stały 2,8mm kąt patrzenia ok 100st
- Zasilanie DC12V i PoE
- Kompresja H.265
- Kamera wewnętrzna
——————————————————————-
- W sprzedaży posiadamy nagrywarki do kamer 4K 8MP
- Onvif- współpraca z Dahua, Hikvision, GVISION.
- Dostępna każda ilość na zamówienie







Realne zdjęcia




Informacje dodatkowe
| Waga | 0,215 kg |
|---|---|
| EAN (GTIN) | 6970443214538 |
| Kod producenta | CS-C3A A0-1C2WPMFBR |
| Marka | EZVIZ |
| Model | C3A |
| Rozdzielczość | 2 |
| Obudowa | tubowa (bullet) |
| Typ kamery | kolorowa |
| Klasa szczelności kamery | IP65 |
| Zasięg podczerwieni | 40 |
| Technologia | IP |
| Szerokość produktu | 13.5 |
| Wysokość produktu | 22 |
| Głębokość produktu | 0 |
| Waga produktu (g) | 215 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.215 |
| Obiektyw | stałoogniskowy |
| Funkcje | mikrofon |
| Cechy dodatkowe | czujnik ruchu, liczba klatek na sekundę: 25, transmisja dwukierunkowa, wbudowane głośniki |
| Załączone wyposażenie | Bateria, Kabel USB, Skrócona instrukcja obsługi, uchwyt magnetyczny, Zasilacz, Zestaw montażowy |













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.