Kamera 4w1 TVICAM-T2M Full HD IR 20m HiLook by Hikvision
79,00 zł
84 w magazynie
Opis

Zawartość opakowania TVICAM-T2M:
W pudełku poza kamerą znajdują się również użyteczne instrukcje oraz akcesoria montażowe przyspieszające cały proces montowania kamery.
- 1x kopułowa kamera 2Mpx – HiLook by Hikvision TVICAM-T2M
- Dokumentacja – Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, regulacje
- Szablon – Niewielkiej wielkości szablon z otworami montażowymi kamery
- Wkręty i kołki montażowe – Wszystko czego potrzebujesz do zamontowania kamery
- Zestaw wodoodporny – Komplet akcesoriów do zabezpieczenia złącz kamery przed wilgocią
Produkty HiLook by Hikvision to urządzenia stawiające na łatwość obsługi, dosłownie każdy poradzi sobie z ich montażem i konfiguracją dzięki instrukcjom w zestawie.
Cechy kamery TVICAM-T2M:
- Wysokiej jakości obrazowanie o rozdzielczości 2 Mpx, 1920 x 1080.
- Obiektyw stałogoniskowy 2.8mm
- Zasięg podczerwieni do 20 metrów
- Obsługa czterech systemów analogowych TVI/AHD/CVI/CVBS
- Odpornośc na wodę i kurz IP66

Automatyczny tryb dzień/noc
TVICAM-T2M w ciągu doby automatycznie przełącza się na tryb nocny i dzienny kiedy ilość światła w otoczeniu się zmieni. Na przykład gdy zajdzie słońce.
Zasięg podczerwieni wynosi 20 metrów.
Obraz wysokiej jakościŚwiatłoczuła matryca w kamerze TVICAM-T2M oraz wysokiej jakości przetwornik w połączeniu z zaawansowaną optyką dostarczają obraz o wysokiej jakości oraz doskonałej ostrości. Urządzenie rejestruje w rozdzielczości 2Mpx, dzięki czemu posiada znaczną przewagę nad typowymi modelami FullHD. Gwarantuje, że nawet najmniejszy szczegół zostanie uchwycony na materiale filmowym.
|
![]() |
Detekcja ruchuTVICAM-T2M posiada wbudowany algorytm wykrywania ruchu w obrazie. Dodatkowo umożliwia wysyłanie powiadomień na telefon lub komputer. Ponadto możesz dowolnie ustawić obszar, który Cię interesuje, tak aby na przykład: otrzymywać powiadomienia tylko o ruchu z bramy wjazdowej. Kamery oprócz nagrywania 24/7 mogą również nagrywać tylko fragmenty po wykryciu ruchu, co przełoży się na obniżenie zużycia dysku twardego. |
![]() |
Konstrukcja IP66 odporna na warunki atmosferyczneTaka obudowa chroni TVICAM-T2M przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak kurz, brud czy wilgoć, co jest szczególnie ważne w środowiskach przemysłowych lub w miejscach o dużym zapyleniu. Kamery z obudową IP66 można instalować w różnorodnych lokalizacjach, od przemysłowych po morskie, nie martwiąc się o ich uszkodzenie przez czynniki środowiskowe. |
![]() |
Szeroki zakres dynamiki – Czyli wysoka jakość w trudnych warunkach
Funkcja WDR (Wide Dynamic Range), czyli Szeroki Zakres Dynamiki, w TVICAM-T2M jest technologią poprawiającą jakość obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych, szczególnie gdy występują jednocześnie bardzo jasne i bardzo ciemne obszary w polu widzenia kamery. Kluczowe aspekty funkcji WDR to:
- Zrównoważenie ekspozycji: WDR pomaga uzyskać wyraźny obraz w sytuacjach, gdzie występuje silne podświetlenie lub niedoświetlenie, na przykład przy filmowaniu z wnętrza budynku z widokiem na jasno oświetlone zewnętrze.
- Zachowanie szczegółów: Dzięki WDR, kamery mogą lepiej uchwycić szczegóły w ciemnych i jasnych częściach obrazu. Pozwala to na wyraźne rozpoznanie twarzy, numerów rejestracyjnych pojazdów i innych istotnych elementów, które mogłyby być niewidoczne w standardowych warunkach.
- Technologia przetwarzania obrazu: WDR osiąga swoje efekty poprzez szybkie przełączanie między różnymi poziomami ekspozycji lub przez łączenie kilku obrazów wykonanych z różnymi ustawieniami ekspozycji, aby stworzyć jeden, zrównoważony obraz.
- Użyteczność w monitoringu bezpieczeństwa: Funkcja ta jest szczególnie ważna w systemach monitoringu bezpieczeństwa, gdzie ważne jest, aby uzyskać wyraźne obrazy w różnorodnych warunkach oświetleniowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Automatyczny tryb dzień/nocPrzystosowana do pracy w każdych warunkach oświetleniowych TVICAM-T2M z widocznością do 20m nawet w całkowitych ciemnościach. Dodatkowo czujnik Dzień/Noc przełącza tryb wizji automatycznie na podstawie ilości światła docierającego do obiektywu. |
![]() |
Specyfikacja techniczna TVICAM-T2M:
| Przetwornik Obrazu | Przetwornik CMOS 2 MP |
| System Sygnału | PAL/NTSC |
| Rozdzielczość | 1920 (S) × 1080 (W) |
| Min. Oświetlenie | 0,01 luksa @(F1,2, AGC WŁ.), 0 luksów z podczerwienią |
| Czas Otwarcia Migawki | 1/25 (1/30) s do 1/50,000 s |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Poziome Pole Widzenia | 103° (2,8 mm) |
| Mocowanie Obiektywu | M12 |
| Tryb Dzień/Noc | Filtr podczerwieni z przemiennym przełączaniem |
| Regulacja Kąta | Obrót: 0° do 360°, Pochylenie: 0° do 75°, Obrót: 0° do 360° |
| Synchronizacja | Wewnętrzna synchronizacja |
| Szybkość Klatek Wideo | PAL: 1080p@25fps, NTSC: 1080p@30fps |
| Menu | |
| AGC | Wysoki/Średni/Niski/Wyłączony |
| Tryb Dzień/Noc | Auto/Kolor/Cz-B (Czarno-Biały) |
| BLC | Obsługa |
| DWDR | Obsługa |
| Funkcje | Jasność, Ostrość, DNR, Lustrzane Odbicie, Smart IR |
| Interfejs | |
| Wyjście Wideo | 1 wyjście HD analogowe |
| Przycisk Przełączania | TVI/AHD/CVI/CVBS Ogólnie |
| Warunki Pracy | -40 °C do 60 °C, Wilgotność: 90% lub mniej (bez kondensacji) |
| Zasilanie | 12 VDC ±15% |
| Zużycie Mocy | Maks. 4 W |
| Stopień Ochrony | IP66 |
| Materiał | Metal |
| Zasięg Podczerwieni | Do 20 m |
| Wymiary | Ø82,6 mm × 69,66 mm (Ø 3,25″ × 2,74″) |
| Waga | 230 g (0,51 lb.) |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Audio | Nie |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Widoczność w nocy | do 20m |
| Obudowa | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2Mpx |
| Technologia | AHD/HD-CVI/HD-TVI |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.