Kamera 4w1 TVICAM-B5M 5Mpx HiLook by Hikvision
99,00 zł
10 w magazynie
Opis

TVICAM-B5M
Jest to kamera pracująca w czterech systemach AHD/TVI/CVI/CVBS. Pozwoli Ci ona na prowadzenie nadzoru wizyjnego 24/7 zarówno w dzień jak i w nocy dzięki diodom IR o zasięgu 20 metrów. Nada się idealnie do takich miejsc jak:
- dom
- sklep
- mały parking
- podwórko
Cechy kamery:
- Do zapisu obrazu wymaga rejestratora typu XVR z dyskiem twardym
- Kompatybilna z każdym rejestratorem obsługującym rozdzielczość 5Mpx
- Wysoka rozdzielczość obrazu 2592×1944 pikseli
- Obiektyw stałoogniskowy
- Automatyczne przełączanie trybu dziennego na nocny
- Złącza BNC (można zastosować konwerter do pracy ze skrętką)
- Zasilanie 12V
Zawartość produktu:
W pudełku poza kamerą znajdują się również użyteczne instrukcje oraz akcesoria montażowe przyspieszające cały proces montowania kamery.
W skład pudełka wchodzą:
- 1x Tubowa kamera AHD 5Mpx – HiLook TVICAM-B5M
- Dokumentacja – Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, regulacje
- Szablon – Niewielkiej wielkości szablon z otworami montażowymi kamery
- Wkręty i kołki montażowe – Wszystko czego potrzebujesz do zamontowania kamery
- Zestaw wodoodporny – Komplet akcesoriów do zabezpieczenia złącz kamery przed wilgocią
Produkty Hikvision to urządzenia proste w obsłudze, które nie wymagają specjalistycznej wiedzy czy umiejętności, a instrukcje w zestawie prowadzą krok po kroku przez proces instalacji.
Obraz wysokiej jakościŚwiatłoczuła matryca oraz wysokiej jakości przetwornik w połączeniu z zaawansowaną optyką dostarczają obraz o wysokiej jakości oraz doskonałej ostrości. Urządzenie rejestruje w rozdzielczości 5Mpx, dzięki czemu posiada znaczną przewagę nad typowymi modelami FullHD. Gwarantuje, że nawet najmniejszy szczegół zostanie uchwycony na materiale filmowym.
|
![]() |
Automatyczny tryb Dzień/NocKamery muszą być na straży całą dobę, dlatego muszą również widzieć po ciemku. |
![]() |
| Kamera | |
| Sensor obrazu | 5 MP CMOS |
| Maks. rozdzielczość | 2560 (S) × 1944 (W) |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0.01 luksa @ (F2.0, AGC ON), 0 luksów z podczerwienią |
| Czas migawki | PAL: 1/25 s do 1/50, 000 s, NTSC: 1/30 s do 1/50, 000 s |
| Dzień/Noc | ICR |
| Regulacja kąta | Pan: 0 do 360°, Pochylenie: 0 do 180°, Obrót 0 do 360° |
| System sygnału | PAL/NTSC |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | 2.8 mm i 3.6 mm stała ogniskowa |
| Długość ogniskowej i FOV | 2.8 mm, poziomy FOV: 85°, pionowe FOV: 63°, ukośne FOV: 110° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Obraz | |
| Przełącznik parametrów obrazu | STD/HIGH-SAT |
| Ustawienia obrazu | Jasność, ostrość, lustrzane odbicie, Smart IR, AGC |
| Szybkość klatek | TVI: 5 M @ 20 kl./s, 4 M @ 30 kl./s, 4 M @ 25 kl./s, 1080p @ 30 kl./s, 1080p @ 25 kl./s AHD: 5 M @ 20 kl./s, 4 M @ 30 kl./s, 4 M @ 25 kl./s CVI: 4 M @ 30 kl./s, 4 M @ 25 kl./s CVBS: PAL/NTSC |
| Tryb Dzień/Noc | Auto/Kolor/Czarno-biały (BW) |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Cyfrowe WDR |
| Wzmacnianie obrazu | BLC, HLC |
| Balans bieli | ATW/Ręczny |
| Interfejs | |
| Wyjście wideo | 1 wyjście analogowe HD |
| Ogólne | |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | 165 mm × 62 mm × 58 mm ( 6.50″ × 2.44″ × 2.28″) |
| Waga | Około 230 g (0.51 lb.) |
| Warunki pracy | -40 °C do 60 °C, wilgotność: 90% lub mniej (bez kondensacji) |
| Komunikacja | Hik-Connect, HiLookVision |
| Język | Polski |
| Zasilanie | 12 VDC ±25% |
| Zużycie mocy | Maks. 4.3 W |
| Zasięg podczerwieni (IR) | Do 20 m |
| Ochrona | IP66 |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Audio | Nie |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Obudowa | Tubowa |
| Rozdzielczość | 5Mpx |
| Technologia | AHD/HD-CVI/HD-TVI |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.