Kamera 4w1 TVICAM-B2M FullHD HiLook by Hikvision
79,00 zł
93 w magazynie
Opis

Zawartość opakowania TVICAM-B2M:
W pudełku poza kamerą znajdują się również użyteczne instrukcje oraz akcesoria montażowe przyspieszające cały proces montowania kamery.
- 1x tubowa kamera 2Mpx – HiLook by Hikvision TVICAM-B2M
- Dokumentacja – Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, regulacje
- Szablon – Niewielkiej wielkości szablon z otworami montażowymi kamery
- Wkręty i kołki montażowe – Wszystko czego potrzebujesz do zamontowania kamery
- Zestaw wodoodporny – Komplet akcesoriów do zabezpieczenia złącz kamery przed wilgocią
Produkty HiLook by Hikvision to urządzenia stawiające na łatwość obsługi, dosłownie każdy poradzi sobie z ich montażem i konfiguracją dzięki instrukcjom w zestawie.
Cechy kamery TVICAM-B2M:
- Do zapisu obrazu wymaga rejestratora typu XVR z dyskiem twardym
- Kompatybilna z każdym rejestratorem obsługującym rozdzielczość 2Mpx
- Wysoka rozdzielczość obrazu 1920×1080 pikseli
- Obiektyw stałoogniskowy
- Automatyczne przełączanie trybu dziennego na nocny
- Złącza BNC (można zastosować konwerter do pracy ze skrętką)
- Zasilanie 12V

Automatyczny tryb dzień/noc
TVICAM-B2M w ciągu doby automatycznie przełącza się na tryb nocny i dzienny kiedy ilość światła w otoczeniu się zmieni. Na przykład gdy zajdzie słońce.
Zasięg podczerwieni wynosi 20 metrów.
Obraz wysokiej jakościŚwiatłoczuła matryca w kamerze TVICAM-B2M oraz wysokiej jakości przetwornik w połączeniu z zaawansowaną optyką dostarczają obraz o wysokiej jakości oraz doskonałej ostrości. Urządzenie rejestruje w rozdzielczości 2Mpx, dzięki czemu posiada znaczną przewagę nad typowymi modelami FullHD. Gwarantuje, że nawet najmniejszy szczegół zostanie uchwycony na materiale filmowym.
|
![]() |
Detekcja ruchuTVICAM-B2M posiada wbudowany algorytm wykrywania ruchu w obrazie. Dodatkowo umożliwia wysyłanie powiadomień na telefon lub komputer. Ponadto możesz dowolnie ustawić obszar, który Cię interesuje, tak aby na przykład: otrzymywać powiadomienia tylko o ruchu z bramy wjazdowej. Kamery oprócz nagrywania 24/7 mogą również nagrywać tylko fragmenty po wykryciu ruchu, co przełoży się na obniżenie zużycia dysku twardego. |
![]() |
Konstrukcja IP66 odporna na warunki atmosferyczneTaka obudowa chroni TVICAM-B2M przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak kurz, brud czy wilgoć, co jest szczególnie ważne w środowiskach przemysłowych lub w miejscach o dużym zapyleniu. Kamery z obudową IP66 można instalować w różnorodnych lokalizacjach, od przemysłowych po morskie, nie martwiąc się o ich uszkodzenie przez czynniki środowiskowe. |
![]() |
Szeroki zakres dynamiki – Czyli wysoka jakość w trudnych warunkach
Funkcja WDR (Wide Dynamic Range), czyli Szeroki Zakres Dynamiki, w TVICAM-B2M jest technologią poprawiającą jakość obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych, szczególnie gdy występują jednocześnie bardzo jasne i bardzo ciemne obszary w polu widzenia kamery. Kluczowe aspekty funkcji WDR to:
- Zrównoważenie ekspozycji: WDR pomaga uzyskać wyraźny obraz w sytuacjach, gdzie występuje silne podświetlenie lub niedoświetlenie, na przykład przy filmowaniu z wnętrza budynku z widokiem na jasno oświetlone zewnętrze.
- Zachowanie szczegółów: Dzięki WDR, kamery mogą lepiej uchwycić szczegóły w ciemnych i jasnych częściach obrazu. Pozwala to na wyraźne rozpoznanie twarzy, numerów rejestracyjnych pojazdów i innych istotnych elementów, które mogłyby być niewidoczne w standardowych warunkach.
- Technologia przetwarzania obrazu: WDR osiąga swoje efekty poprzez szybkie przełączanie między różnymi poziomami ekspozycji lub przez łączenie kilku obrazów wykonanych z różnymi ustawieniami ekspozycji, aby stworzyć jeden, zrównoważony obraz.
- Użyteczność w monitoringu bezpieczeństwa: Funkcja ta jest szczególnie ważna w systemach monitoringu bezpieczeństwa, gdzie ważne jest, aby uzyskać wyraźne obrazy w różnorodnych warunkach oświetleniowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Automatyczny tryb dzień/nocPrzystosowana do pracy w każdych warunkach oświetleniowych TVICAM-B2M z widocznością do 20m nawet w całkowitych ciemnościach. Dodatkowo czujnik Dzień/Noc przełącza tryb wizji automatycznie na podstawie ilości światła docierającego do obiektywu. |
![]() |
Specyfikacja techniczna TVICAM-B2M:
| Kamera | |
| Sensor obrazu | 2 MP CMOS |
| Maks. rozdzielczość | 1920 (S) × 1080 (W) |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0.01 luksa @ (F2.0, AGC ON), 0 luksów z podczerwienią |
| Czas migawki | PAL: 1/25 s do 1/50, 000 s, NTSC: 1/30 s do 1/50, 000 s |
| Dzień/Noc | ICR |
| Regulacja kąta | Pan: 0 do 360°, Pochylenie: 0 do 180°, Obrót 0 do 360° |
| System sygnału | PAL/NTSC |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | 2.8 mm i 3.6 mm stała ogniskowa |
| Długość ogniskowej i FOV | 2.8 mm, poziomy FOV: 85°, pionowe FOV: 63°, ukośne FOV: 110° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Obraz | |
| Przełącznik parametrów obrazu | STD/HIGH-SAT |
| Ustawienia obrazu | Jasność, ostrość, lustrzane odbicie, Smart IR, AGC |
| Szybkość klatek | TVI: 5 M @ 20 kl./s, 4 M @ 30 kl./s, 4 M @ 25 kl./s, 1080p @ 30 kl./s, 1080p @ 25 kl./s AHD: 5 M @ 20 kl./s, 4 M @ 30 kl./s, 4 M @ 25 kl./s CVI: 4 M @ 30 kl./s, 4 M @ 25 kl./s CVBS: PAL/NTSC |
| Tryb Dzień/Noc | Auto/Kolor/Czarno-biały (BW) |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Cyfrowe WDR |
| Wzmacnianie obrazu | BLC, HLC |
| Balans bieli | ATW/Ręczny |
| Interfejs | |
| Wyjście wideo | 1 wyjście analogowe HD |
| Ogólne | |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | 165 mm × 62 mm × 58 mm ( 6.50″ × 2.44″ × 2.28″) |
| Waga | Około 230 g (0.51 lb.) |
| Warunki pracy | -40 °C do 60 °C, wilgotność: 90% lub mniej (bez kondensacji) |
| Komunikacja | Hik-Connect, HiLookVision |
| Język | Polski |
| Zasilanie | 12 VDC ±25% |
| Zużycie mocy | Maks. 4.3 W |
| Zasięg podczerwieni (IR) | Do 20 m |
| Ochrona | IP66 |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Audio | Nie |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Widoczność w nocy | do 20m |
| Obudowa | Tubowa |
| Rozdzielczość | 2Mpx |
| Technologia | AHD/HD-CVI/HD-TVI |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.