KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE78D0T-IT3FS(2.8mm)
355,47 zł
50 w magazynie
Opis
KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE78D0T-IT3FS(2.8mm)
- Model: DS-2CE78D0T-IT3FS(2.8mm)
- Widoczność w nocy: 40 m
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rozdzielczość: 1920×1080
- Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Mechaniczny filtr podczerwieni : Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- Klasa szczelności: IP67
- Klasa odporności: Nie dotyczy
- 2DNR: Nie
- 3DNR: Nie
- DWDR: Nie
- HLC: Nie
- BLC: Nie
- AGC: Nie
- Menu OSD: Tak
- Zasilanie kamery: 12 V DC
- Typ obudowy: Kopułkowa
- Jakość obrazu: 2 Mpx / Full HD
- Kąt widzenia: 106°
- Rozdzielczość kamery: 2MPX (FULLHD)
- Obiektyw: Stały

Informacje dodatkowe
| Obiektyw | Stały |
|---|---|
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| HLC | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Klasa szczelności | IP67 |
| 2DNR | Nie |
| 3DNR | Nie |
| Zasilanie kamery | 12 V DC |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Widoczność w nocy | 40 m |
| Rozdzielczość | 1920×1080 |
| DWDR | Nie |
| BLC | Nie |
| AGC | Nie |
| Menu OSD | Tak |
| Kąt widzenia | 106° |
| Rozdzielczość kamery | 2MPX (FULLHD) |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.