KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE76H8T-ITMF (2.8mm)
495,69 zł
65 w magazynie
Opis
KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE76H8T-ITMF (2.8mm)
- Model: DS-2CE76H8T-ITMF 2.8mm
- Rodzaj przetwornika: 1.3M PS CMOS
- Wielkość przetwornika: 1/3”
- Pobór prądu: 500 mA
- Widoczność w nocy: 30 m
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rozdzielczość: 2592×1944
- Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Mechaniczny filtr podczerwieni : Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- WDR: Tak
- Klasa szczelności: IP67
- Klasa odporności: Nie dotyczy
- 2DNR: Nie
- 3DNR: Tak
- DWDR: Nie
- HLC: Nie
- BLC: Tak
- AGC: Tak
- Menu OSD: Nie
- Zasilanie kamery: 12 V DC
- Typ obudowy: Kopułkowa
- Kąt widzenia: 98°
- Rozdzielczość kamery: 5MPX
- Obiektyw: Stały

Informacje dodatkowe
| Widoczność w nocy | 30 m |
|---|---|
| Rozdzielczość kamery | 5MPX |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Kąt widzenia | 98° |
| WDR | Tak |
| DWDR | Nie |
| HLC | Nie |
| BLC | Tak |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Rozdzielczość | 2592×1944 |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| 2DNR | Nie |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Pobór prądu | 500 mA |
| AGC | Tak |
| Menu OSD | Nie |
| 3DNR | Tak |
| Rodzaj przetwornika | 1.3M PS CMOS |
| Wielkość przetwornika | 1/3'' |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Zasilanie kamery | 12 V DC |
| Obiektyw | Stały |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.