KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE5AH0T-AVPIT3ZF/2.7-13.5mm/C
645,75 zł
Brak w magazynie
Opis
- Rodzaj przetwornika: 5MP PS CMOS
- Widoczność w nocy: 40 m
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rozdzielczość: 2560×1944
- Ogniskowa obiektywu: 2.7mm-13.5mm (motozoom)
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Mechaniczny filtr podczerwieni : Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- WDR: Tak
- Klasa szczelności: IP67
- Klasa odporności: IK10
- 2DNR: Nie
- 3DNR: Tak
- DWDR: Tak
- HLC: Tak
- BLC: Tak
- AGC: Tak
- Menu OSD: Nie
- Zasilanie kamery: 12 V DC
- Typ obudowy: Kopułkowa
- Kąt widzenia: 95°
- Rozdzielczość kamery: 5MPX
- Obiektyw: Motozoom
Informacje dodatkowe
| HLC | Tak |
|---|---|
| AGC | Tak |
| Zasilanie kamery | 12 V DC |
| Menu OSD | Nie |
| Klasa odporności | IK10 |
| 2DNR | Nie |
| 3DNR | Tak |
| Rozdzielczość kamery | 5MPX |
| BLC | Tak |
| Rodzaj przetwornika | 5MP PS CMOS |
| Widoczność w nocy | 40 m |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Rozdzielczość | 2560×1944 |
| Ogniskowa obiektywu | 2.7mm-13.5mm (motozoom) |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Kąt widzenia | 95° |
| Obiektyw | Motozoom |
| WDR | Tak |
| Klasa szczelności | IP67 |
| DWDR | Tak |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.