KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE19U1T-IT3ZF (2.7-13.5mm)
1.214,01 zł
7 w magazynie
Opis
KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE19U1T-IT3ZF (2.7-13.5mm)
- Model: DS-2CE19U1T-IT3ZF (2.7-13.5mm)
- Widoczność w nocy: 80 m
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Ogniskowa obiektywu: 2.7mm-13.5mm (motozoom)
- Wbudowany obiektyw: Tak
- Wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
- Klasa szczelności: IP67
- Klasa odporności: Nie dotyczy
- Typ obudowy: Tubowa
- Kąt widzenia: 108°
- Rozdzielczość kamery: 8MPX (4K)
- Obiektyw: Motozoom

Informacje dodatkowe
| Widoczność w nocy | 80 m |
|---|---|
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Ogniskowa obiektywu | 2.7mm-13.5mm (motozoom) |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Kąt widzenia | 108° |
| Obiektyw | Motozoom |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Rozdzielczość kamery | 8MPX (4K) |
| Klasa szczelności | IP67 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.