KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE12H0T-PIRLO(2.8mm)
475,27 zł
24 w magazynie
Opis
KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE12H0T-PIRLO(2.8mm)

Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | DS-2CE12H0T-PIRLO(2.8mm) |
| Marka | hikvision |
| Model | DS-2CE12H0T-PIRLO(2.8mm) |
| Rozdzielczość | 5 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 |
| Technologia | HD-TVI |
| Obudowa | tubowa (bullet) |
| Klasa szczelności kamery | IP67 |
| Zasięg podczerwieni | 20 |
| Funkcje | szeroki zakres dynamiki (WDR) |
| EAN (GTIN) | 6954273688226 |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.