KAMERA 4W1 GISE GS-CMD4K
214,80 zł
100 w magazynie
Opis
KAMERA 4W1 GISE GS-CMD4K

Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | GS-CMD4K |
| Marka | Gise |
| Model | GS-CMD4K |
| Rozdzielczość | 8 |
| Waga produktu (g) | 1000 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 |
| Technologia | AHD, CVBS, HD-CVI, HD-TVI |
| Obudowa | kopułkowa (dome) |
| Klasa szczelności kamery | IP66 |
| Zasięg podczerwieni | 25 |
| Funkcje | automatyczna regulacja wzmocnienia (AGC), automatyczny balans bieli (AWB), kompensacja światła z tyłu (BLC) |
| EAN (GTIN) | 5907377219538 |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.