Kamera 4w1 BCS-EA55VSR4(H2), 5Mpx, motozoom 2.8-12mm
229,00 zł
50 w magazynie
Opis
Główne cechy:
|
|
Kamera kopułkowa BCS-EA55VSR4-G(H2) to zaawansowane urządzenie o rozdzielczości 5 Mpx, zapewniające jasny obraz dzięki przetwornikowi STARVIS. Wyposażona w obiektyw motozoom 2.8~12 mm i zoom optyczny 4x, umożliwia monitoring obszarów o różnych odległościach. Funkcje takie jak WDR 120dB oraz kompensacja tła BLC/HLC gwarantują wyraźny obraz w różnych warunkach oświetleniowych. Kamera pracuje w dzień i w nocy, oferując zasięg IR 40 m, a jej solidna obudowa IP66 umożliwia działanie w różnorodnych warunkach pogodowych.

Specyfikacja techniczna:
| Nazwa Urządzenia | BCS-EA55VSR4-G(H1) |
| Linia produktowa | BCS UNIVERSAL |
| Typ kamery | Kopuła |
| Standard transmisji | HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG CVBS |
| Rozdzielczość | 5 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.8” STARVIS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 2592(H)×1944(V) |
| Obiektyw | motozoom |
| Ogniskowa | 2.8~12 mm |
| Apertura | F1.2 |
| Focus | Auto/manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 4× |
| Kąt widzenia | H: 36°~124° |
| Czułość kamery | 0.01Lux(F1.2,AGC) 0Lux(B/W,IR) |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | 120dB |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / manual |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Rozdzielczości | AHD/TVI 5M(2592×1944)@20fps AHD/TVI/CVI 4M(2560×1440)@25/30fps 2M(1920×1080)@25/30fps |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Oświetlacz | 40m |
| Mikrofon | Tak |
| Obsługa | Obsługa ustawień w menu OSD kamery przez rejestrator typu BCS-XVR |
| Rodzaj zasilania | 12V DC |
| Pobór mocy | max 10W |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności IP | IP66 |
| Warunki pracy | – 20°~+60° max 95% RH |
| Wymiary | Ø98×119mm |
| Waga | 0.5 kg |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Audio | Tak |
| Widoczność w nocy | do 40m |
| Obudowa | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 5Mpx |
| Technologia | AHD/HD-CVI/HD-TVI |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.