INT-GSM – Moduł komunikacyjny GSM
622,38 zł
1 w magazynie
Opis
INT-GSM – Moduł komunikacyjny GSM

Moduł komunikacyjny Satel INT-GSM umożliwia rozbudowę funkcjonalności central alarmowych Integra i Integra Plus o rozwiązania monitoringu systemu za pośrednictwem technologii GPRS (TCP/UDP), wiadomości SMS i powiadomień PUSH oraz zdalnego sterowania przy pomocy aplikacji Integra Control, SMS i bezkosztowej usługi CLIP. Urządzenie wyposażone jest w dwa sloty na karty nano-SIM i pozwala na zdefiniowanie do 16 numerów telefonów.
Moduł operuje na bazie magistrali manipulatorów centrali alarmowej, a będąc podłączonym do centrali Integra Plus rozszerza ponadto wachlarz dostępnych powiadomień o wiadomości e-mail kierowane do maksymalnie 16 adresatów. Komunikacja GPRS między elementami systemu szyfrowana jest według standardu AES-192. Zagwarantowanie alternatywnego toru transmisji danych dla centrali alarmowej możliwe jest dzięki synchronizacji z modułem ETHM-1 Plus. Połączenie z akcesorium otwiera również możliwość swobodnego określania priorytetów w wykorzystaniu dostępnych kanałów informacyjnych.
Moduł komunikacyjny Satel INT GSM:
Specyfikacja techniczna:
| INT-GSM | |
| Napięcie zasilania | 12 V DC ±15% |
| Pobór prądu w stanie gotowości | 130 mA |
| Maksymalny pobór prądu | 250 mA |
| Klasa środowiskowa wg EN50130-5 | II |
| Zakres temperatur pracy | -10 ~ +55°C |
| Maksymalna wilgotność | 93±3% |
| Wymiary płytki elektroniki | 80 x 57 mm |
| Antena | ANT-GSM-I |
| Masa | 38 g |
Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie UE
- Producent: SATEL
- Producent w EU: Tak
- Upoważniony przedstawiciel: Satel
- Pełne dane przedstawiciela: SATEL sp. z o.o., Budowlanych 66, 80-298 Gdańsk, Polska
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | Gwarancja 24 miesięce |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.