EZVIZ H5 4G Smart inteligentna kamera domowa 4G
265,00 zł
49 w magazynie
Opis
EZVIZ H5 4G Smart inteligentna kamera domowa 4G
Szeroki zasięg, wszechstronne połączenie
Dzięki H5 4G możesz łatwo stworzyć system bezpieczeństwa nawet na otwartych obszarach z ograniczonym dostępem do Wi-Fi. Jest wyposażony w wideo 2K, wykrywanie osób i pojazdów oraz aktywną obronę wyzwalaną przez aktywność, aby złagodzić wiele Twoich problemów związanych z całodobowym monitorowaniem na zewnątrz. Jako niezawodna kamera, dobrze działa w nocy i przy złej pogodzie, zapewniając rozwiązanie o niskich wymaganiach konserwacyjnych, zapewniające trwały spokój ducha.
Cechy kamery:
- Kamera domowa H5 4G Smart – Cechy:
- Obsługuje łączność sieciową 4G
- Rozdzielczość 2K
- Wykrywanie kształtu człowieka/pojazdu wspomagane przez sztuczną inteligencję
- Rozmowa dwustronna
- Kolorowa wizja nocna
- Aktywna obrona z syreną i światłem stroboskopowym
- Konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne IP67
- Technologia wideo H.265
- Obsługuje karty MicroSD (do 512 GB) i pamięć masową EZVIZ CloudPlay
- Inteligentna integracja z Asystentem Google i Amazon Alexa
Brak Wi-Fi? Żaden problem!

Widzieć wyraźniej, chronić szerzej

Zbudowany tak, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe

Komunikacja w każdej chwili

Specyfikacja techniczna EZVIZ H5 4G
| Kamera | EZVIZ H5 4G |
|---|---|
| Model | CS-H5-R201-1H3KFL4GA |
| Kamera | |
| Czujnik obrazu | 1/2,8″ progresywne skanowanie CMOS |
| Prędkość migawki | Samodostosowująca się migawka |
| Obiektyw | 4 mm @ F1.6, kąt widzenia: 102° (przekątna), 86° (poziomo), 46° (pionowo) 6 mm @ F1.6, kąt widzenia: 62° (przekątna), 52° (poziomo), 28° (pionowo) |
| Minimalne oświetlenie | 0,01 luksa przy (F1.6, AGC WŁ.), 0 luksów z IR |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Przełącznik dzień/noc | Filtr IR-Cut z automatycznym przełączaniem |
| DNR | 3D DNR |
| WDR | Cyfrowy WDR |
| BLC | Wspiera |
| Odległość widzenia nocnego IR | Do 98 stóp / 30 m |
| Wideo i dźwięk | |
| Maksymalna rozdzielczość | 2304 × 1296 |
| Szybkość klatek | Samodostosowujący się podczas transmisji sieciowej |
| Kompresja wideo | H.265 / H.264 |
| Typ H.265 | Profil główny |
| Szybkość transmisji wideo | Ultra-HD; Hi-Def; Standard. Adaptacyjna szybkość transmisji. |
| Szybkość transmisji dźwięku | Samodostosowujący się |
| Sieć | |
| Pasma częstotliwości | W LTE-FDD: B1/B3/B5/B8 W LTE-TDD: B34/B38/B39/B40/B41 LTE-FDD w UE: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 LTE-FDD w Ameryce: B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 |
| Sieć przewodowa | RJ45 × 1 (adaptacyjny port Ethernet 10M / 100M) |
| Funkcje | |
| Inteligentny alarm | Wykrywanie ruchu człowieka, wykrywanie pojazdów |
| Obszar alertów dostosowanych | Wspiera |
| Rozmowa dwustronna | Wspiera |
| Funkcja ogólna | Anti-Flicker, Dual-Stream, Heart Beat, Ochrona hasłem, Znak wodny |
| Składowanie | |
| Pamięć lokalna | Obsługuje karty microSD (do 512 GB) |
| Przechowywanie w chmurze | Obsługuje pamięć masową EZVIZ CloudPlay (wymagana subskrypcja) |
| Ogólny | |
| Warunki pracy | -30°C do 50°C (-22°F do 122°F) Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Zasilacz | Prąd stały 12 V/1 A |
| Pobór mocy | Maks. 7W |
| Wymiary | 183 × 93 × 75 mm (7,20 × 3,66 × 2,95 cala) |
| Wymiary opakowania | 256 × 197 × 118 mm (10,08 × 7,76 × 4,65 cala) |
| Waga | Masa netto: 482 g Z opakowaniem: 856 g |
| W pudełku | – Kamera – Uchwyt montażowy – Szablon wiertniczy – Zasilacz – Zestaw wodoodporny – Zestaw śrub mocujących – Informacje regulacyjne – Przewodnik szybkiego startu |
| Certyfikaty | CE / UL / WEEE / RoHS / REACH |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | 4G/LTE |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Widoczność w nocy | do 30m |
| Obudowa | Tubowa |
| Rozdzielczość | 3MPx |
| Technologia | IP |













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.