Dzwonek przewodowy ATLO-DB-1
15,00 zł
100 w magazynie
Opis
ATLO-DB-1 jest idealny jako dzwonek do drzwi lub urządzenie przywoławcze. Urządzenie jest przydatne w domu, w firmie, w budynkach użyteczności publicznej lub dla osób wymagających opieki.
| Posłuchaj dostępnych dźwięków: | ![]() |
| Tryb sygnalizacji: | Sygnalizacja dźwiękowa |
| Liczba dźwięków dzwonka: | 1 |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Klasa szczelności: | IP40 |
| Waga: | 0.06 kg |
| Wymiary: | 62 x 88 x 24 mm |
| Producent / Marka: | ATLO |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Marka | ATLO |
| Kod producenta | ATLO-DB-1 |
| Rodzaj | przewodowe |
| Liczba melodii | 1 |
| Głośność | 100 |
| Napięcie | 12 |
| Kolor | biały |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.15 |
| EAN (GTIN) | 5902887002670 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.