Dyktafon Nexus BLACK-200 8GB
279,00 zł
20 w magazynie
Opis
DYKTAFON SZPIEGOWSKI 8GB BLACK-200
- DO 16 GODZIN PRACY NA JEDNYM ŁADOWANIU
- POMIEŚCI NAWET DO 100 GODZIN NAGRAŃ – PAMIĘĆ WBUDOWANA 8GB
- PEŁNA DYSKRECJA – URZĄDZENIE NIE ŚWIECI I NIE WYDAJE ŻADNYCH DŹWIĘKÓW
- DOSKONAŁA JAKOŚĆ DŹWIĘKU – ZASIĘG DO OK. 6 – 8 M
- NIEZWYKLE ŁATWYA OBSŁUGA I ZGRYWANIE DANYCH NA KOMPUTER
DŁUGI CZAS PRACY NA BATERII
- Na jednym ładowaniu akumulatora dyktafon pracuje przez ok. 16 godzin.
- Pamięć wewnętrzna 8GB pomieści w sumie aż do ok. 100 godzin nagrań.
BARDZO ŁATWA OBSŁUGA
- Uruchomienie nagrywania zajmuje ok. 2 sekund. Wystarczy przesunąć suwak w pozycję ON i nagrywanie rozpocznie się automatycznie.
- Każde nagranie zostanie zapisane jako odrębny plik.
DYSKRETNY ORAZ FUNKCJONALNY
- Dyktafon nie przyciąga uwagi osób trzecich oraz nie wzbudza podejrzeń. Nowoczesny wygląd oraz mini rozmiary czynią go niezwykle praktycznym urządzeniem.
- Sprawdzi się bez problemu w samochodzie, w torbie czy w pomieszczeniu, korzystaj wg. swoich potrzeb.
ŁATWY TRANSFER DANYCH DO KOMPUTERA
- Zgraj nagrane pliki jak ze zwykłego pendrive’a, wystarczy podłączyć do komputera i otworzyć plik. Szybko i prosto.
- Urządzenie może służyć również jako dysk przenośny – pendrive.
DANE TECHNICZNE:
- Pamięć wewnętrzna: 8GB,
- Aktywacja nagrywania dźwiękiem: NIE,
- Jakość nagrania: 192kbps,
- Zasilanie: wielokrotnego ładowania 350mAh,
- Format plików: WAV,
- Aplikacja: WINDWOS MEDIA PLAYER lub VLC PLAYER (zalecamy do odtwarzania plików WAV)
- Ładowanie: port USB lub ładowarka USB 5V,
- Czas pracy: ok. 16 godzin,
- Dodatkowe funkcje: pamięć przenośna pendrive,
- Czas ładowania: ok. 4-5 godzin,
- Waga i wymiary: 20g, 63mm x 20mm x 9mm,
- Kolor: SREBRNY.
Na urządzeniu znajduje się folia zabezpieczająca, można ją zdjąć po otrzymaniu urządzenia.

Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | G-10182999 |
| Marka | Nexus |
| Model | BLACK-200 8GB |
| Kolor | srebrny |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Szerokość produktu | 2 |
| Wysokość produktu | 6 |
| Głębokość produktu | 0.9 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.2 |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Obsługa kart pamięci | nie |
| Mikrofon | monofoniczny |
| Aktywacja nagrywania głosem | nie |
| Czas nagrywania | 16 |
| Złącza | USB |
| Funkcje | funkcja dysku wymiennego |
| EAN | 5904151271539 |
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.