Czujka PIR PDM-I12 Vanderbilt
178,00 zł
100 w magazynie
Opis
Cyfrowa pasywna czujka podczerwieni. Zastosowana w urządzeniu optyka podwójnego lustra zapewnia jednorodne pokrycie i czułość we wszystkich obszarach w polu detekcji. Wysoka odporność na fałszywe alarmy.
| Zastosowanie: | Wewnętrzna / Zewnętrzna |
| Rodzaj czujnika: | Pasywna podczerwień (PIR) |
| Zasięg: | 12 x 12 m |
| Wyjście alarmowe: | NC |
| Regulacja czułości: | 4-stopniowa |
| Odporność na zwierzęta: | Nie |
| Maksymalne obciążenie wyjść: | 100 mA / 30 V DC |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa środowiskowa: | EN 50131-2-2 Grade 2 |
| Klasa szczelności: | IP41 |
| Klasa odporności mechanicznej: | IK02 |
| Zasilanie: | 9 V … 16 V DC / 4.7 mA (max) |
| Temperatura pracy: | -10 °C … 55 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | < 95 % RH (bez kondensacji) |
| Wykrywalna prędkość ruchu: | 0.2 … 3 m/s |
| Waga: | 0.09 kg |
| Wymiary: | 57 x 128 x 32 mm |
| Producent / Marka: | Vanderbilt |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Typ czujnika | Ruchu |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.