Bezprzewodowa Klawiatura z RFID VERSA-KWRL2 ABAX/ABAX2 SATEL
623,61 zł
100 w magazynie
Opis
BEZPRZEWODOWA KLAWIATURA Z RFID VERSA-KWRL2 ABAX/ABAX2 SATEL

Urządzenie przeznaczone jest do pracy w ramach dwukierunkowego systemu bezprzewodowego ABAX/ABAX2.
Manipulator VERSA-KWRL2 przeznaczony jest do obsługi i programowania central alarmowych z serii VERSA. Wyświetlacz LCD, na którym przedstawiane są komunikaty tekstowe sprawia, że korzystanie nawet z zaawansowanej funkcjonalności centrali alarmowej jest proste i wygodne.
Wbudowany czytnik kart zbliżeniowych pozwala na obsługę systemu bez konieczności zapamiętania hasła.
Manipulator zasilany jest z baterii (w zestawie) i komunikuje się z centralą alarmową wykorzystując specjalny protokół transmisji radiowej (komunikacja dwukierunkowa).
Specyfikacja:
| Współpraca: | ABAX/ABAX2 |
| Pasmo częstotliwości: | 868 MHz … 868.6 MHz |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym): |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 2 x CR123A (w komplecie) |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura pracy: | -10 °C … 55 °C |
| Waga: | 0.25 kg |
| Wymiary: | 139 x 124 x 26 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |

Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie UE
- Producent: SATEL
- Producent w EU: Tak
- Upoważniony przedstawiciel: Satel
- Pełne dane przedstawiciela: SATEL sp. z o.o., Budowlanych 66, 80-298 Gdańsk, Polska
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | Brak gwarancji |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.