Bezprzewodowa klawiatura manipulator PRF LCD WRL Satel
622,38 zł
100 w magazynie
Opis
BEZPRZEWODOWA KLAWIATURA MANIPULATOR PRF LCD WRL SATEL
PRF-LCD-WRL to bezprzewodowy manipulator służący do codziennej obsługi central PERFECTA 16-WRL i PERFECTA 32-WRL. Szyfrowana komunikacja z centralą odbywa się dwukierunkowo, w paśmie 433 MHz. Urządzenie spełnia wymogi bezpieczeństwa Grade 2 określone normą EN 50131. Duże klawisze, wyświetlacz LCD oraz diody LED sygnalizujące stan systemu sprawiają, że obsługa systemu jest wygodna i przejrzysta dla wszystkich użytkowników. Klawiatura, oprócz klawiszy numerycznych, posiada także przyciski umożliwiające szybkie włączanie wybranego trybu dozoru (dziennego, nocnego, pełnego) i wywoływanie trzech alarmów: napad, pożar, pomoc. Atrakcyjny wygląd manipulatora PRF-LCD-WRL sprawia, że może się on wpisać w wystrój chronionych przez system wnętrz.

Specyfikacja:
- współpraca z centralami PERFECTA 16-WRL, PERFECTA 32-WRL
- dwukierunkowa kodowana komunikacja radiowa w paśmie częstotliwości 433 MHz
- duży, czytelny wyświetlacz LCD
- diody LED informujące o stanie stref i systemu
- szybkie włączanie wybranego trybu czuwania przy pomocy klawiszy funkcyjnych
- alarmy NAPAD, POŻAR, POMOC wywoływane z klawiatury
- podświetlenie wyświetlacza i klawiszy
- sygnalizacja dźwiękowa wybranych zdarzeń w systemie
- sygnalizacja utraty łączności z centralą
- zasilanie: dwie baterie litowe 3 V CR123A
| Współpraca: | PERFECTA |
| Pasmo częstotliwości: | 433 MHz |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | Baterie litowe – 2 szt. CR123A (w komplecie) |
| Temperatura pracy: | -10 °C … 55 °C |
| Zgodność z normami: | EN 50131, Grade 2 |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0.24 kg – Bez baterii |
| Wymiary: | 139 x 124 x 22 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | Gwarancja 24 miesięce |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.