Bezprzewodowa centrala alarmowa AX PRO DS-PWA96-M2H-WE Hikvision
2.687,00 zł
1 w magazynie
Opis
Bezprzewodowa centrala alarmowa DS-PWA96-M2H-WE obsługuje max. 96 urządzeń
Urządzenie pozwala obsłużyć max. 6 bezprzewodowych sygnalizatorów oraz do 48 pilotów
| Liczba obsługiwanych czujek bezprzewodowych: | max. 96 szt. |
| Liczba obsługiwanych czujek PIR z kamerą: | max. 48 szt. |
| Liczba obsługiwanych pilotów: | max. 48 szt. |
| Obsługa kart/breloków RFID: | max. 48 szt. |
| Liczba obsługiwanych syren bezprzewodowych: | max. 6 szt. |
| Zakres częstotliwości pracy urządzeń bezprzewodowych: | 868 MHz |
| Strefy: | 96 |
| Timery: | Tak |
| Użytkownicy + administratorzy: | 30 + 1 + 1 |
| Klawiatura w komplecie: | Nie |
| Ekspander w komplecie : | Nie |
| Wbudowane moduły: | |
| Dostęp z komputera PC: | aplikacja iVMS-4200 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Tak |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | 100 V … 240 V AC (przewód w komplecie) |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy: | -10 °C … 55 °C |
| Waga: | 1.1 kg |
| Wymiary: | 260 x 198 x 86 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401941 |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.