Bezprzewodowa centrala alarmowa ARC3000H-W2(868) Dahua
1.085,00 zł
20 w magazynie
Opis
Bezprzewodowa centrala alarmowa ARC3000H-W2(868) Dahua

Bezprzewodowa centrala alarmowa ARC3000H-W2(868) obsługuje max. 150 urządzeń. Ponadto urządzenie pozwala obsłużyć max. 6 bezprzewodowych sygnalizatorów oraz do 64 pilotów.
Specyfikacja techniczna:
| Liczba obsługiwanych czujek bezprzewodowych: | max. 150 szt. |
| Liczba obsługiwanych pilotów: | max. 64 szt. |
| Obsługa kart/breloków RFID: | Nie |
| Liczba obsługiwanych syren bezprzewodowych: | max. 6 szt. |
| Zakres częstotliwości pracy urządzeń bezprzewodowych: | 868 MHz |
| Zasięg działania w terenie otwartym: | max. 2000 m |
| Klawiatura w komplecie: | Nie |
| Ekspander w komplecie: | Nie |
| Wbudowane moduły: |
|
| Dostęp z komputera PC: |
|
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Tak |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 VDC/ 1.5 A (zasilacz w komplecie) |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy: | -10 °C … 55 °C |
| Waga: | 0.37 kg |
| Wymiary: | 163 x 163 x 32 mm |
| Producent / Marka: | Dahua |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.