BCS-V-TIP72VSR4-ITC
5.436,60 zł
6 w magazynie
Opis
- Kamera IP tubowa 2Mpx
- ARTR do odczytywania tablic rejestracyjnych
- Przetwornik 1/1.8″ PS CMOS
- Technologia SkyLight
- Obiektyw motozoom 2.8~12mm
- WDR140dB
- IR 40m
- Alarm 1/1
- Obudowa IP67, IK10
Informacje dodatkowe
| &Zasilanie | PoE |
|---|---|
| Pobór mocy | Max 14W |
| Kąt widzenia | H: 103.3°~38.6° V: 54.2°~21.9° D: 124.2°~44.3° |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Strumień główny | 1920×1080@30fps 1280×720@30fps |
| Strumień drugi | 704×576@25fps 640×480@25fps 704×480@30fps 640×480@30fps |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | RJ-45 10/100/1000 Mbps |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Zgodność | ONVIF(S/G) |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Strumień trzeci | 1920×1080@30fps 1280×720@30fps 704×576@30fps 640×480@30fps |
| Protokoły | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Zoom optyczny | 4× |
| Czułość kamery | 0.003Lux(F1.2, AGC) 0Lux(B/W,IR) |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | 140dB |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(140dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Obrót obrazu | Mirror |
| Ilość strumieni | 3 |
| Dzień/noc | ICR |
| Rodzaj oświetlacza | IR |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD do 256GB |
| Dodatkowe interfejsy | RS485, BNC |
| Rodzaj zasilania | 12V DC / PoE (802.3at) |
| Kolor obudowy | Biały |
| IK10 | Tak |
| Rozdzielczości | 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576/704×480) / VGA(640×480) |
| Warunki pracy | -30°C~+60°C max 95% RH |
| Wymiary | Ø144×332mm |
| Waga | 1.9 kg |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 1920(H)×1080(V) |
| Ai - Wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - Ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - ARTR | Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych, zdjęcie, śledzenie, czarna i biała lista 10 tyś pozycji |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Oświetlacz | 40m |
| Nazwa Urządzenia | BCS-V-TIP72VSR4-ITC |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 2 Mpx |
| Przetwornik | 1/1.8'' CMOS |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.8~12 mm |
| Apertura | F 1.2 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.