BCS-V-TIP54VSR6-Ai2
2.416,95 zł
13 w magazynie
Opis
Kamera sieciowa tubowa 4Mpx z obiektywem motozoom 2.8-12mm.
Informacje dodatkowe
| Nazwa Urządzenia | BCS-V-TIP54VSR6-Ai2 |
|---|---|
| Typ kamery | Tuba |
| Stosunek S/N | 52dB |
| Protokoły | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP |
| Strumień główny | 2688×1520/1920×1080/1280×720(30fps) |
| Strumień drugi | 640×480/640×360(30fps) |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD do 256GB |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| Warunki pracy | -30°C~+60°C max 95% RH |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 90° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 4M(2688×1520) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / VGA(640×480) / 360P(640×360) |
| Bitrate | 32Kbps~8Mbps |
| Maski prywatności | 4 |
| &Zasilanie | PoE |
| Rodzaj zasilania | 12V DC / PoE (802.3at) |
| Pobór mocy | Max 15W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Waga | 1.4 kg |
| &Ai - Ochrona perymetryczna | Tak |
| &Ai - Rozpoznawanie obiektów | Tak |
| &Ai - Detekcja twarzy | Tak |
| IK10 | Tak |
| Wymiary | Ø144.1×345.7mm |
| Strumień trzeci | 1920×1080/1280×720/640×480/640×360(10fps) |
| Iris | Stały |
| Zoom optyczny | 4× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| &Ai - Wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| Rozdzielczość | 4 Mpx |
| Przetwornik | 1/3'' CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Wyjście audio | 1 |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.8~12 mm |
| Apertura | F 1.4 |
| Focus | Auto / manual |
| Czułość kamery | 0.003Lux(F1.4, AGC) 0Lux(B/W,IR) |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Dzień/noc | ICR |
| Rodzaj oświetlacza | IR |
| Oświetlacz | 60m |
| Wejście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711ulaw / G.711alaw / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM / MP3 / AAC |
| Wejście alarmowe | 1 |
| DORI | Detect 64~190m / Observe 25~75m / Recognize 13~38m / Identify 6~19m |
| Piksele | 2688(H)×1520(V) |
| Kąt widzenia | H: 108°~30° V: 56°~17° D: 131°~35° |
| WDR | 120dB |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.