BCS-V-TIP44VSR5
1.506,75 zł
26 w magazynie
Opis
- Kamera IP tubowa 4Mpx
- Przetwornik 1/3″ PS CMOS
- Technologia SkyLight
- Obiektyw motozoom 2.8~12mm
- WDR 120dB
- IR 50m
- Obudowa IP67
Informacje dodatkowe
| Nazwa Urządzenia | BCS-V-TIP44VSR5 |
|---|---|
| Ogniskowa | 2.8~12 mm |
| Apertura | F 1.6 |
| Dzień/noc | ICR |
| Zgodność | ONVIF |
| Pobór mocy | Max 12.9W |
| &Zasilanie | PoE |
| Iris | Stały |
| Wymiary | Ø105×244.4mm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Warunki pracy | -30°C~+60°C max 95% RH |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Rozdzielczości | 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / VGA(640×480) / 360P(640×360) |
| Strumień drugi | 1280×720@30fps 640×480@30fps 640×360@30fps |
| Protokoły | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour, IPv4, UDP, SSL/TLS |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 4 Mpx |
| Przetwornik | 1/3'' CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Obiektyw | Motozoom |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Czułość kamery | 0.005Lux(F1.6, AGC) 0Lux(B/W,IR) |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | 120dB |
| Kompensacja tła | BLC / WDR(120dB) |
| Piksele | 2560(H)×1440(V) |
| Kąt widzenia | H: 102°~31° V: 55°~18° D: 122°~36° |
| Bitrate | 32Kbps~8Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Rodzaj oświetlacza | IR |
| Oświetlacz | 50m |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD do 256GB |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Obrót obrazu | Mirror |
| Ilość strumieni | 2 |
| Strumień główny | 2560×1440@20fps 2304×1296@30fps 1920×1080@30fps 1280×720@30fps |
| Focus | Auto / manual |
| Zoom optyczny | 4× |
| Rodzaj zasilania | 12V DC / PoE (802.3af) |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.