BCS-V-SIP2425SR10-Ai2
4.575,60 zł
9 w magazynie
Opis
BCS-V-SIP2425SR10-Ai2
BCS VIEW
- Kamera IP obrotowa 4Mpx
- Przetwornik 1/2.8″ PS CMOS
- Technologia SkyLight
- Technologia AcuSense
- Obiektyw motozoom 4.8~120mm
- Zoom optyczny 25x
- WDR120dB
- IR 100m
- Alarm 1/1, audio 1/1
- Obudowa IP66
- Wbudowane funkcje inteligentne

- Iris: Auto / manual
- Zoom optyczny: 25×
- Kompensacja tła: BLC / HLC / WDR(120dB)
- Migawka: Auto / manual 1~1/30000s
- Redukcja szumów: 3D DNR
- Strumień główny: 2560×1440 / 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720(25/30fps)
- Bitrate: 32Kbps~16Mbps
- Kompresja wideo: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG
- Detekcja ruchu: Tak
- &Zasilanie: PoE
- Strumień drugi: 704×576 / 640×480 / 352×288(25pfs) 704×480 / 640×480 / 352×240(30fps)
- Obsługa: Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Apertura: F 1.6~3.5
- Focus: Auto / manual
- Kolor obudowy: Biały
- &Ai – Ochrona perymetryczna: Tak
- Maski prywatności: 24
- Zgodność: ONVIF(S/G/T)
- Pobór mocy: Max 18W
- Kontrola wzmocnienia: (AGC) Auto / manual
- Obrót obrazu: Mirror, Flip
- Ilość strumieni: 3
- Gniazdo karty pamięci: MicroSD 256GB
- Akcesoria w zestawie: Uchwyt ścienny, zasilacz 12VDC
- Warunki pracy: -30°C~+65°C max 95% RH
- Wymiary: Ø164.5×290mm
- Waga: 2 kg
- Ai – Wbudowane funkcje inteligentne: Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu
- Prędkość PAN: 0.1°/s~80°/s(80°/s preset)
- Dzień/noc: ICR mechaniczny filtr podczerwieni
- Zakres PAN: 0°~360°
- Zakres TILT: -15°~90° auto-flip
- &Ai – Wbudowane funkcje inteligentne: Tak
- Ai – Detekcja twarzy: Wykrywanie i śledzenie twarzy, zdjęcie twarzy
- Ai – Liczenie osób: Liczenie osób dla przekroczenia linii/wtargnięcia w obszar, liczenie wejść, wyjść
- Strumień trzeci: 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720 / 704×576 / 640×480 / 352×288(25fps) 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720 / 704×480 / 640×480 / 352×240(30fps)
- System skanowania: Progressive Scan
- Piksele: 2560(H)×1440(V)
- Obiektyw: Motozoom
- Nazwa Urządzenia: BCS-V-SIP2425SR10-Ai2
- Typ kamery: PTZ
- Kąt widzenia: H:55°~2.4° V:33°~1.4° D: 61.5°~2.8°
- Sieć: RJ-45 10/100 Mbps
- Stosunek S/N: 52dB
- Rozdzielczość: 4 Mpx
- Przetwornik: 1/2.8” CMOS
- Zoom cyfrowy: 16×
- DORI: Detect 2400m /Observe 952m / Recognize 480m / Identify 240m
- Czułość kamery: 0.005Lux(F1.6,AGC) 0.001Lux(F1.6,AGC,B/W) 0Lux(B/W,IR)
- Balans bieli: (AWB) Auto / manual
- WDR: 120dB
- Protokoły: IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour
- Rodzaj zasilania: 12VDC / PoE(802.3at)
- Klasa szczelności IP: IP66
- Rodzaj oświetlacza: IR LED
- Oświetlacz: 100m
- Wejście audio: 1
- Wyjście audio: 1
- Kompresja audio: G.711alaw / G.711ulaw / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM
- Wejście alarmowe: 1
- Wyjście alarmowe: 1
- Ogniskowa: 4.8~120 mm
- Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe: TVS 6kV
- Prędkość TILT: 0.1°/s~80°/s(80°/s preset)
- &Ai – Rozpoznawanie obiektów: Tak
- &Ai – Detekcja twarzy: Tak
- &Ai – Liczenie osób: Tak
- Ai – Ochrona perymetryczna: Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii
- Ai – Rozpoznawanie obiektów: Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu.
- Rozdzielczości: 4M(2560×1440) / 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576)(704×480) / VGA(640×480) / CIF(352×288)(352×240)
Informacje dodatkowe
| Iris | Auto / manual |
|---|---|
| Zoom optyczny | 25× |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/30000s |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Strumień główny | 2560×1440 / 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720(25/30fps) |
| Bitrate | 32Kbps~16Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Detekcja ruchu | Tak |
| &Zasilanie | PoE |
| Strumień drugi | 704×576 / 640×480 / 352×288(25pfs) 704×480 / 640×480 / 352×240(30fps) |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Apertura | F 1.6~3.5 |
| Focus | Auto / manual |
| Kolor obudowy | Biały |
| Maski prywatności | 24 |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| Pobór mocy | Max 18W |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip |
| Ilość strumieni | 3 |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD 256GB |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt ścienny, zasilacz 12VDC |
| Warunki pracy | -30°C~+65°C max 95% RH |
| Wymiary | Ø164.5×290mm |
| Waga | 2 kg |
| Prędkość PAN | 0.1°/s~80°/s(80°/s preset) |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Zakres PAN | 0°~360° |
| Zakres TILT | -15°~90° auto-flip |
| &Ai - Wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| Strumień trzeci | 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720 / 704×576 / 640×480 / 352×288(25fps) 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720 / 704×480 / 640×480 / 352×240(30fps) |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 2560(H)×1440(V) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Nazwa Urządzenia | BCS-V-SIP2425SR10-Ai2 |
| Typ kamery | PTZ |
| Kąt widzenia | H:55°~2.4° V:33°~1.4° D: 61.5°~2.8° |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Stosunek S/N | 52dB |
| Rozdzielczość | 4 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' CMOS |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| DORI | Detect 2400m /Observe 952m / Recognize 480m / Identify 240m |
| Czułość kamery | 0.005Lux(F1.6,AGC) 0.001Lux(F1.6,AGC,B/W) 0Lux(B/W,IR) |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | 120dB |
| Protokoły | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / PoE(802.3at) |
| Klasa szczelności IP | IP66 |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Oświetlacz | 100m |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711alaw / G.711ulaw / G.722.1 / G.726 / MP2L2 / PCM |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Ogniskowa | 4.8~120 mm |
| Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe | TVS 6kV |
| Prędkość TILT | 0.1°/s~80°/s(80°/s preset) |
| &Ai - Detekcja twarzy | Tak |
| &Ai - Liczenie osób | Tak |
| Ai - Ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - Rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Rozdzielczości | 4M(2560×1440) / 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576)(704×480) / VGA(640×480) / CIF(352×288)(352×240) |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.