BCS-V-NVR0802-4KE-8P
2.300,10 zł
8 w magazynie
Opis
BCS-V-NVR0802-4KE-8P
BCS VIEW
Rejestrator IP 8 kanałowy marki BCS VIEW. Przystosowany do współpracy z kamerami o rozdzielczości maksymalnej 8Mpx.

- Kod producenta: 9825
- Max rozdzielczość nagrywania: 8 Mpx
- Pasmo wejściowe: 80Mbps
- Nazwa Urządzenia: BCS-V-NVR0802-4KE-8P
- System: IP
- Funkcja Pentaplex: Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp
- Kanały: 8
- Dyski: 2
- Pojemność dysku: 6 TB
- Pasmo wyjściowe: 160Mbps
- Wydajność wyświetlania: 2×8M(25fps) / 4×4M(30fps) / 8×2M(30fps)
- Rozdzielczość nagrywania: 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / UXGA / 720p / VGA / 4CIF / DCIF / 2CIF / CIF / QCIF
- Kompresja wideo: H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 / MPEG4(ONVIF H.264)
- Wyjścia wideo: HDMI4K/VGA
- Rozdzielczość wyświetlania HDMI: 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Rozdzielczość wyświetlania VGA: 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Podział na wyjściach: 1/4/6/8/9
- Odtwarzanie: 1/4/8
- Archiwizacja: Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD
- Użytkownicy: 32
- Interfejsy: 1×USB2.0, 1×USB3.0
- Wejście audio: 1
- Wyjście audio: 1
- Protokoły: TCP/IP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, P2P
- Standard: IEEE 802.3 af/at
- Switch PoE moc: 120W
- Kanały PoE: 8
- Zasilanie: 100~240V AC
- Pobór mocy (bez dysków): Max 15W
- Warunki pracy: -10°C~+55°C max 90% RH
- Obudowa: 1U
- Wymiary (W×D×H): 385×315×52mm
- Waga (bez dysków): 3 kg
- Wejście alarmowe: 4
- Wyjście alarmowe: 1
- Obsługa: Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Sieć: RJ-45 10/100/1000Mbps
- Zgodność: ONVIF
Informacje dodatkowe
| System | IP |
|---|---|
| Nazwa Urządzenia | BCS-V-NVR0802-4KE-8P |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Pasmo wyjściowe | 160Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 2×8M(25fps) / 4×4M(30fps) / 8×2M(30fps) |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 / MPEG4(ONVIF H.264) |
| Wyjścia wideo | HDMI4K/VGA |
| Podział na wyjściach | 1/4/6/8/9 |
| Standard | IEEE 802.3 af/at |
| Rozdzielczość nagrywania | 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / UXGA / 720p / VGA / 4CIF / DCIF / 2CIF / CIF / QCIF |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 8 |
| Dyski | 2 |
| Wyjście audio | 1 |
| Wejście alarmowe | 4 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Sieć | RJ-45 10/100/1000Mbps |
| Zgodność | ONVIF, obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | TCP/IP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, P2P |
| Switch PoE moc | 120W |
| Max rozdzielczość nagrywania | 8 Mpx |
| Pasmo wejściowe | 80Mbps |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Użytkownicy | 32 |
| Interfejsy | 1×USB2.0, 1×USB3.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Kanały PoE | 8 |
| Zasilanie | 100~240V AC |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 15W |
| Warunki pracy | -10°C~+55°C max 90% RH |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (W×D×H) | 385×315×52mm |
| Waga (bez dysków) | 3 kg |
| Pojemność dysku | 6 TB |
| Odtwarzanie | 1/4/8 |
| Obsługa | Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.